Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Spajder

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 11 maja 2011, o 19:39

Wybieg Super :ok Spajderek wspaniały :ok pozdrawaimy duze Panciostwo i malego Pancia :hi widac ze maja ze Spajderem duza komitywę :-) :-) :-) :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 11 maja 2011, o 19:49

Obrazek

Te twoje chłopaki jak dwie krople wody, tak synek do taty podobny :D Bardzo mi się podoba ta komitywa Spajdera i syna . Elu musisz być z nich bardzo dumna, a chłopak ma super przyjaciela. :D Cudownie Spajder prezentuje sie w mleczach, jak wszystkie ON-ki. Jakoś im to pasuje :D
Uściski dla super rodzinki :friends
mamurda
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez malkin » 11 maja 2011, o 19:51

witam ciebie .Ale ci syn rośnie ( ten 2 nożny) a czworonożny się nie zmienia. Pozdrawiam was
malkin
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 12:05

Aga i N napisał(a):na ten wybieg dla psów to na jakich zasadach się wchodzi? :)

Jednym z obowiązków właściciela psa w Szczecinie jest to, by w miejscu publicznym prowadził pupila na smyczy. Jeśli mamy psa rasy agresywnej lub mieszańca tych ras, innego psa zachowującego się agresywnie, musimy dodatkowo założyć mu kaganiec. Według zasad panujących w naszym mieście, psy bez smyczy i kagańca mogą przebywać tylko w miejscach ogrodzonych, przeznaczonych na wybiegi. Kara grzywny za nieprzestrzeganie tych obowiązków może wynieść nawet 5 tys. zł. W Szczecinie na terenie lasów miejskich znajdują się trzy wybiegi dla psów: przy ul. Chopina, ul. Arkońskiej (największe, z oświetleniem) i ul. Kopalnianej (Zdroje) Są też wybiegi poza lasami, niewielki przy ul. Taczaka (za murem od strony ścieżki rowerowej przy ul. Taczaka w kierunku ul. Derdowskiego) oraz przy ul. Botanicznej. Wybiegi są bezpłatne. W przyszłości wybiegi dla psów w Szczecinie mają powstać na Pogodnie przy ul. Kutrzeby w ramach zagospodarowania ok. 3 ha terenu nieużytków, na Warszewie i w Podjuchach. Kiedy to nastąpi, zależy od tego czy znajdą się na to pieniądze, ale miasto zapewnia, że wie o tym, że są potrzebne. Ilość wybiegów Szczecinie jest stanowczo za mała. Przy zakazie puszczania psa luzem w mieście i w lasach właściciele mają coraz mniej alternatyw.
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 15 maja 2011, o 19:21

takie tam portreciki wiosenne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 15 maja 2011, o 19:23

Elu wymiziaj przystojniaka :-) :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 15 maja 2011, o 19:30

na psiej polanie
Obrazek
to taka łąka w parku na którę wyjątkowo możemy chodzić i puszczać psy luzem
Obrazek
Obrazek
biegał tak szybko że czasem trudno go złapać tu zdążyłam ogona część uchwycić:)
Obrazek
Obrazek

-- 15 maja 2011, o 20:38 --

wcześniej był tu basen przeciwpożarowy robiłam tam często żabom zdjęcia uwielbiałam je obserwować
Obrazek
za ciepło było więc się schować chciałem:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
piłka schowana teraz czas na mnie
Obrazek

-- 15 maja 2011, o 20:45 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
tak mało wygodnie
Obrazek
więc niech tak zostanie
Obrazek

-- 15 maja 2011, o 21:01 --

i ostatnie już dzisiaj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to jeszcze wczorajsze przeklęte boisko:(
Obrazek
Obrazek

-- 15 maja 2011, o 21:08 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 20 maja 2011, o 21:51

a tak Spajder się chowa przed burzą
Obrazek
Obrazek
poszłam zrobić herbatę a on zajął moje miejsce:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Nika » 21 maja 2011, o 08:57

Przepiękny psiak ;) moja się burzy nie boi na szczęście więc śpi spokojnie :D Pozdrawiam Panią i cudownego Spajderka ;)
Nika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 maja 2011, o 10:15

Spajder jest Super!!!
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: mavok i 0 gości

Opcje