Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Tajfun&Mefi-DCDC Sopot

Nieprzeczytany postprzez Justyna&owczarki » 5 gru 2011, o 13:30

wczoraj braliśmy udział w mikołajkach dla dzieci. Oprócz zabawy, prezentów etc miały role edukacyjna-psią oczywiście. czyli Jak zachowywac sie w stosunku do psów, co mozna, co nie, jakie psy maja potrzeby, promowanie sportu i pracy(psiej) a także adopcji psiaków schroniskowych.

W ,,akcji" brał udział tajfuniasty-jako pies pokazowy fundacji. Jestem mega dumna. W ciagu dnia mielismy kilka pokazów-agility, freesbe(tu mimo cięzkich warunków) dalismy rade, a także tanca z psem, sztuczek i posłuyszenstwa.

Oprócz tego Tajfuniasty robił za super nianie. Jeszcze raz powiem-jestem mega dumna. Moje kochane psisko dzielnie znosiło ,,stado" dzieciaków obwieszonych na nim, głaszczxących, przytulających, kładących sie na nim, ciagnących za uszy, zaglądających w zeby. Grzecznie siedział/leżał-nawet do głowy mu nie przyszło żeby wynieśc sie w kat.Ehh mam psa wymizianego na najbliżesze 2 tyg. Oprócz miziania i pokazów, dzielnie z dziećmi pracował, wykonywał ślicznie polecenia najmłodszych, dzielnie bral udział w grach i zabawach, robił za zaprzegowca(ciągnoł autko z dziecmi). Spełnił swoja funkcje idealnie. Jeszcze raz napisze ze jestem mega, mega, mega dumna. I do tego strasznie zmęczona- kurcze to bardziej męczące niz zwody czy treningi. Pod koniec miałam dośc, nie miałam na nic siły. A pies-dzielnie bite 8 godzin pracował. Kocham go. I jeszcze raz powiem-jestem MEGA dumna!

Od stycznia wezmiemy udział w projekcie fundacji 2plus4 psiaki przedszkolaki-psiaki uczniaki. Czyli mamy ,,etacik". Spełnia sie jedno z moich marzeń,planów.

Krótka fotorelacja(dzięki uprzejmości jednej z mam) reszta fot sie ,,robi" także CDN:
Obrazek
Tajfuniasty przez chwile był reniferem świętego Mikołaja;)
Obrazek
Obrazek
zabawa ,,gdzie piesek ma nosek, gdzie piesek ma uszko ...."
Obrazek
Tajfuniasty był jednym z trzech psów pokazowych, i cieszył sie największym zainteresowaniem:)
Obrazek
tulimy
Obrazek
CD zabawy gdzie piesek ma nosek?

CDN:)
Justyna&owczarki
Losowy avatar

Re: Tajfun&Mefi-DOGOTERAPIA

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 gru 2011, o 19:09

Suuper,gratulacje dla Tajfuna no i dla Ciebie Justa :friends
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 5 gru 2011, o 22:14

Świetny pomysł, a i Tajfuniasty Renifer ..... THE BEST :yahoo
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 6 gru 2011, o 15:31

Ale super ten Tajfuniasty, a jakie dzieciaki zachwycone. Rewelacja yes
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: Owczarek niemiecki Tajfun & Mefi-DOGOTERAPIA

Nieprzeczytany postprzez Justyna&owczarki » 4 kwi 2012, o 09:40

W wekend startowaliśmy w mistrzostwach PL UFO catch conest. Jestem mega dumna, mega szczesliwa i mega zadowolona!
Tajfun-ahhh Tajfun, dała czadu. Jednego dnia-5 rund. W tym rewleacyjna 1 w T&F z Tomkeim Chłopaki poszli na zywioł-bez zadnego treningu-super jestem mega dumna! Gdybym nie zapomniała powiedziec Tomkowie ze tajfun ma ,,ZOSTAW" zamioast ,,PUSC" i gdybym nie wzieła koślawego dysku-pewnie było by lepiej. Ale jak na debiut tej pary-bez żadnego treningu 28/70 to i tak superA freee? Tajfuniasty narzucił takie tepo, że ja ledwo dałam rade!;o) To był chyba nasz zyciowy frestyle. Tym sposobem wskoczylismy na 3 miejsce i mamy tytuł II v-ce mistrza PL UFO free novice!!!!!

Troszke fot:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 4 kwi 2012, o 10:43 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Debiut duetu Tomek i Tajfun:
Obrazek

-- 4 kwi 2012, o 10:48 --

Prawda ze ślicznie mu z tym pucharkiem?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przy okazji przedstawiam Speedka-czyli The M. Seven Harry Luck Border Song-wymarzony, wyczekany Bołderek! Idealny pod kazdym kątem:
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=JJFYQA2s ... e=youtu.be
Speedek-dzielnie znosił atmosfere zawodów, nie miał z niczym problemu. Wrecz przeciwnie-pchał sie do kazdego napotkanego ludzia, psa... nie ma reakcji na petardy. Okazalo sie, ze moj pies+szczyl ma zamiast mozgu dekle.
Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, o 10:03 przez Justyna&owczarki, łącznie edytowano 1 raz
Justyna&owczarki
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki Tajfun, aussie Mefi i BC Speed-UFO OP

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 4 kwi 2012, o 13:29

Justyna!BRAWO! Nasze gratulacje.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Justyna&owczarki » 4 kwi 2012, o 13:41

dzięki, dzięki! Tylko Janku was nam brakowało;) Rozumiem ze widzimy sie w Chorzowie?
Justyna&owczarki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 4 kwi 2012, o 20:55

GRATULACJE :yahoo:
Jesteście idealnym przykładem, że DONek też potrafi latać, jestem pod wrażeniem :ok:
Tak z ciekawości to jak to wygląda, czy zdarza się Wam konkurować z jakimś innym ONem? Czy na zawodach raczej bordery, owsiki?
Wgl to startujesz też ze swoim aussikiem?

A Twój bołdełek uroczy. Ma cudowne plamki na nosku :lool:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 kwi 2012, o 21:00

Tajfun jak zawsze przeczy prawu grawitacji :-) Kolejny raz nie mogę się nadziwować że nadal go uradzisz, zuch kobita :ok:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 kwi 2012, o 07:39

Aga i N napisał(a):Tajfun jak zawsze przeczy prawu grawitacji :-) Kolejny raz nie mogę się nadziwować że nadal go uradzisz, zuch kobita :ok:

Ja też. :)

Justyna, gratulacje!
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje