Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez MaZzI13 » 25 mar 2014, 20:47

Wiosna ! :)
Obrazek
Obrazek
Mój owczarek niemiecki Bella
MaZzI13
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bella
Imię: Damian
Wiek: 27
Lokalizacja: Sierpc
Dołączył(a): 19 mar 2013, 12:42

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez MaZzI13 » 26 mar 2014, 15:50

Co dajecie swoim psiakom do jedzenia ? Chce żeby Bella trochę przytyła waży około 26/27kg . Jak do tej pory daję jej ryż+marchewka+żołądki albo sucha karma z puriny :niewiem:
Mój owczarek niemiecki Bella
MaZzI13
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bella
Imię: Damian
Wiek: 27
Lokalizacja: Sierpc
Dołączył(a): 19 mar 2013, 12:42

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez magda » 26 mar 2014, 18:27

Oo widzę że jesteś z Sierpca,ja też z Sierpca :)
Bella jest młoda,owczarki mają to do siebie, że są chude za 'młodu', moja Ajra też była chuda a jadła bardzo dużo, w tym momencie ma skończone 4lata i jej waga sie unormowała :)
Z Bellą powinno być tak samo, bo młode owczarki to takie chude 'pajęczaki' :-P
Pozdrawiam
magda
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda
Wiek: 23
Dołączył(a): 21 lis 2013, 21:25

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez MaZzI13 » 27 mar 2014, 13:58

Dzięki za odpowiedź już myślałem że za mało jej daje :)Wciągu kilku miesięcy i tak trochę przytyła ale jeszcze z 3/4 kilo by mogła przybrać :)
Mój owczarek niemiecki Bella
MaZzI13
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bella
Imię: Damian
Wiek: 27
Lokalizacja: Sierpc
Dołączył(a): 19 mar 2013, 12:42

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez magda » 27 mar 2014, 15:30

moja waży 34kg i trzyma tą wagę,a jak była młodsza to taki chudy patyk chodził,choć jadła jak szalona
magda
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda
Wiek: 23
Dołączył(a): 21 lis 2013, 21:25

Re: Owczarek Staroniemiecki Bella ;)

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 27 mar 2014, 18:45

Nie przekarmiajcie jej w młodym wieku na siłę. Lepiej jak jest chuda niż za gruba - pamiętajcie o tym, że w młodym wieku stawy owczarka rozwijają się szybciej niż on rośnie i dodatkowe obciążenie nie wpływa dobrze na rozwój. Będzie miała swoje latka to przybędzie jej na wadze. Moja Sheila do 1 rok ważyła 26-27 kg. Teraz mając 15 miesięcy waży 30 kg i mimo, że nie wygląda na potężną nie przejmuje się tym, a wręcz przeciwnie spokojnie pomalutku dobijemy do 34-35 i stop. Pozdrawiam
Carlos1982
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Pochwały: 1
Dołączył(a): 05 maja 2013, 09:54

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post