Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Pedigree Dogs Exposed - wznowienie po 3latach

Nieprzeczytany postprzez Kaisa » 6 gru 2013, o 08:30

Polecam obejrzec:
Kaisa
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Belg Ari, Anka ON
Imię: Kasia
Pochwały: 8

Re: Pedigree Dogs Exposed - wznowienie po 3latach

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 6 gru 2013, o 10:35

Czy to jest już trzeci odcinek? Dwa pierwsze obejrzałam z niedowierzaniem, przy czym drugi z odrobiną nadzieji.

P.S. Sprawdziłam. To jest drugi odcinek. Myślałam, żę jest już kolejny.
Autorka ma też bardzo interesujący blog o tym samym tytule. Już gdzieś tu linkowałam.

-- 6 gru 2013, o 12:40 --

Wiele osób po obejrzeniu tego dokumentu nigdy nie kupi psa z rodowodem. Niemal codziennie słyszę, jak to kundelki są najzdrowsze i najmądrzejsze, uzasadnienie: brytyjski dokument i pobieżne artkuły na popularnych stronach internetowych. Wielu niestety nie analizuje całości problemu, nie ma czasu na wczytanie się w temat, rozmowę z hodowcą, sprawdzenie rodowodów etc.
Jak wiele osób chce mopsa/puga (np.moja znajoma), jak wiele osób przesyła sobie te niby śmieszne klipy z duszącym się albo nieumiejącym normalnie chodzić psem, a na moją uwagę, że ten pies CIERPI, odpowiadają tylko tyle: ''no coś ty?''.

Wspaniały pomysł z outbreedingiem i super, że udało się zarejestrować suńkę. Z czym mieszać ON w razie konieczności? Może nie trzeba będzie?
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Re: Pedigree Dogs Exposed - wznowienie po 3latach

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 7 gru 2013, o 18:33

AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje