Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Piątek 13-tego

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 13 maja 2011, o 09:05

Dzisiaj sądny dzień piatek 13-tego...
Jesteście przesądni?
W jakie przesądy wierzycie?
Czy wydarzyło się coś co wiążecie z przesądami np. właśnie piątkiem 13-tego, lub czarnym kotem przebiegającym przez drogę..?
:mrgreen:

Ja liczbę 13 chyba sobie odczarowałam i uważam za szczęśliwą (np. dwa razy 13 miejsce w dogtrekkingu ;-) )
na koty nie zwracam uwagi, a czarnego to nawet bym chciała mieć.. :-) , natomiast łapię się na tym, ze odpukuję w niemalowane, albo "pluję" ( w sensie oby nie, nie daj Boże)..
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Re: Piątek 13-tego

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 13 maja 2011, o 09:14

hehe kiedyś wierzyłam w ten sądny dzień :ooops: Ale teraz mi przeszło.
Czarny kot nie robi tez już na mnie wrażenia, codziennie przebiega mi drogę mój Kulfon i jest ok :yahoo
Ale staram się nie przechodzić pod słupami, czy drabiną. :scratch
Lecz najbardziej bym sie obawiała gdyby zapukała do mych drzwi zakonnica z wiadrami :o :pala
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 09:48

u mnie bywa różnie kwadratowo i podłużnie... 20'sty środa a może być pechowa ;-)
ja nie wierzę w zbite lusterka, czarne koty, zakonnice, kominiarze... bardziej jest to forma do żartów czy też niewinne zwalenie winy na coś/na kogoś przyjęte przez tradycję ;-)
Tradycja zachowana... 13'sty piątek i pada od rana :-x :-x
;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 13 maja 2011, o 09:56

I jak tu nie wierzyć!!! Przed chwilą napisałem długi post, jak to ja nie wierzę i wyobraście sobie, że wysyłając go , "wcięło" mi go. Zamiast na forum poszedł gdzieś w kosmos.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 10:33

to zrób na przeglądarce "wstecz". Mi na firefoxie zachowuje treść którą "wcieło", na operze bodajże też ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 maja 2011, o 10:38

W nic nie wierzę. :mrgreen:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 13 maja 2011, o 10:44

No udało się.
"Ja w takie rzeczy nie wierzę, natomiast wierzę, ba, wiem, że można siłą woli oddziaływać,w mniejszym lub większym stopniu na otaczająca nas rzeczywistość. Dlatego optymiści mają więcej szczęścia a postawa " na pewno się nie uda" sprawia, że na pewno się nie uda. Np. mój najmłodszy syn, dziś 20 lat, jakies 8 - 10 mlat temu był nie do pobicia w chińczyka. Jak się skoncentrował to 8 na 10 wyrzucał kostką taką liczbę jaką chciał. Teraz mu przeszło, albo nie ma już takich pasjii jak wtedy, żeby "dolać" ojcu w chińczyka."
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 maja 2011, o 06:26

nie zaznaczam w kalendarzu w ogóle 13 nie wyrywam np kartki pierwszego syna urodziłam w piątek 13 myślałam że będzie szczęściarzem ale jak narazie wszystkiego czego dotknie to,,partaczy,, na szczęście ma przyjaciela który mówi że oni się uzupełniają ten robi to a ten tamto i jakoś im się udaje powiem tylko że na Roberta mówią Pan Chodzący Katastrofa:)co nie znaczy że z niego taki gamoń są rzeczy w których jest świetny i mam nadzieję że ta zła passa kiedyś minie
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 14 maja 2011, o 07:42

13 w piątek kiedyś skasowałem autko, straciłem pracę i jeszcze prąd w domu wysiadł:D Wszystko na raz;D Wczoraj też jakiś baran mi prawie drogę zajechał ale udało się go ominąć. Także nie żebym był przesądny, ale uważam trochę bardziej w ten dzień:D
franxtone
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 maja 2011, o 20:04

u mnie i tata i siostra urodzili się 13 i odpukać wszystko jest ok :) więc Razgotra nie martw się, bo to pewnie minie... owszem nie zawsze wszystko się udaje, ale to jest życie i nie ma co zwalać na 13.. :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje