Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Pienienie się psa

Nieprzeczytany postprzez Volt » 21 cze 2012, o 21:49

mój pies napisał(a):
kiciaara napisał(a):Słuchajcie, my bardzo walczyliśmy o psiaka, mój weterynarz jest jeden z lepszych i zaufanych bardzo, kombinował na różne sposoby by psiak mógł żyć,niestety każdy sposób nie skutkował, w dodatku ja się nie znam na tych badaniach, dlatego może wychodzi, że coś jest sprzecznego. To nie jest tak, że piesek się pochorował a ja powiedziałam uśpić ją bo się nie będę z nią męczyć.

Hodowca się nie zdziwił, czyli o wszystkim jakby wiedział i mnie okłamał.

O rodowodzie też mnie okłamał. Nie będę wymieniać nazwy "Hodowli" ( która jak się okazało nie była zarejestrowana w Związku), ani nazwiska tego Pana.

Walczyliście o pieska ale nie wiedząc na co jest chory? To co najmniej dziwne i jakoś mi się wierzyć nie chce w tę historię.

Uwielbiam teorie spiskowe, niczym podskakujące brzozy
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 21 cze 2012, o 22:01

Volt napisał(a):
mój pies napisał(a):
kiciaara napisał(a):Słuchajcie, my bardzo walczyliśmy o psiaka, mój weterynarz jest jeden z lepszych i zaufanych bardzo, kombinował na różne sposoby by psiak mógł żyć,niestety każdy sposób nie skutkował, w dodatku ja się nie znam na tych badaniach, dlatego może wychodzi, że coś jest sprzecznego. To nie jest tak, że piesek się pochorował a ja powiedziałam uśpić ją bo się nie będę z nią męczyć.

Hodowca się nie zdziwił, czyli o wszystkim jakby wiedział i mnie okłamał.

O rodowodzie też mnie okłamał. Nie będę wymieniać nazwy "Hodowli" ( która jak się okazało nie była zarejestrowana w Związku), ani nazwiska tego Pana.

Walczyliście o pieska ale nie wiedząc na co jest chory? To co najmniej dziwne i jakoś mi się wierzyć nie chce w tę historię.

Uwielbiam teorie spiskowe, niczym podskakujące brzozy

Niepotrzebny sarkazm niedojrzałej osoby.
Przed podjęciem niezwykle trudnej decyzji uśpienia psa ( szczeniaka) jego właściciel powinien być dokładnie poinformowany o chorobie i jej dalszym skutkom.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Volt » 22 cze 2012, o 03:22

mój pies napisał(a):
Niepotrzebny sarkazm niedojrzałej osoby.
Przed podjęciem niezwykle trudnej decyzji uśpienia psa ( szczeniaka) jego właściciel powinien być dokładnie poinformowany o chorobie i jej dalszym skutkom.

Pozwól że moją dojrzałością bedą sie zajmowały inne osoby, a nie nikomu nie znana postronna osoba z forum na podstawie dobrze użytego sarkazmu.
Sarkazm potrzebny, skoro ktoś na siłe szuka spisku gdzie go nie ma :-)
Być może właściciel szczeniaka nie jest w stanie poprawnie medycznie wyrazić się co psu było, być może nie ma także ochoty rozmawiać o historii choroby psa(ot jego prawo) tym bardziej po podjęciu tak trudnej dla siebie decyzji. Skoro razem z zaufanym sobie weterynarzem w oparciu o wyniki i przebieg choroby podjęto taką a nie inną decyzje to trzeba to poprostu uszanować a nie szukać dziury w całym, tym bardziej w taki sposób.
:hi: eot z mojej strony.

Autor postu otrzymał pochwałę
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 cze 2012, o 06:28

Volt w takim razie po co został założony wątek na forum... Tu nie loguja się BOT'y a ludzie.

Autor postu otrzymał pochwałę
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Volt » 22 cze 2012, o 11:12

Aga i N napisał(a):Volt w takim razie po co został założony wątek na forum... Tu nie loguja się BOT'y a ludzie.

wywołany do tablicy więc odpowiem.
By uzyskać pomoc od osób które być może miały podobny problem? A nie by czytać jak to sie jednej czy drugiej forumowiczce nie podoba opis nie medyczny choroby czy decyzja jaką podjęto.
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 cze 2012, o 11:21

To czy miała zapewnioną najlepszą z możliwych opiekę weterynaryjną czy też nie nie ma już teraz znaczenia. Dalsza dyskusja nie ma sensu, nie zwróci suni życia.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 cze 2012, o 11:28

Wyobraź sobie że kupiłes jaszczurkę alpejska...
I ona zachorowała, nie znasz się na chorobach, ale ta jaszczurka to TWOJE SPEŁNIENIE MARZEŃ, bo czekałes na nią całe życie i chcesz aby dozyla starości przy Tobie...
I co robisz, nie chwytasz się brzytwy by ja ratować? Tylko po prostu ja usypiasz bo weterynarz tak kazał... Nie wiedząc praktycznie jakie leczenie zostało zastosowane? :( tak po prostu się poddajesz? Bez jakiegokolwiek drazenia tematu jak można jej pomoc?

Ja bynajmniej tak ta historie odebralam :(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Volt » 22 cze 2012, o 12:18

Aga i N napisał(a):Wyobraź sobie że kupiłes jaszczurkę alpejska...
I ona zachorowała, nie znasz się na chorobach, ale ta jaszczurka to TWOJE SPEŁNIENIE MARZEŃ, bo czekałes na nią całe życie i chcesz aby dozyla starości przy Tobie...
I co robisz, nie chwytasz się brzytwy by ja ratować? Tylko po prostu ja usypiasz bo weterynarz tak kazał... Nie wiedząc praktycznie jakie leczenie zostało zastosowane? :( tak po prostu się poddajesz? Bez jakiegokolwiek drazenia tematu jak można jej pomoc?

Ja bynajmniej tak ta historie odebralam :(

Nie, nie usypiam, pozwalam umrzeć młodo i w męczarniach podważając autorytet osoby znającej sie na chorobach jaszczurek. :głupol:

Aga - tak usypiam.
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 cze 2012, o 13:10

Wiesz, bo ja bym nie dala uśpić mojego psa mojemu osiedlowemu wetowi. Z reszta ten sam wet u mojego psa w wieku 3 mies. Wykryl początki dyspazji i miałam się przygotowywać na ciachanie psa hehehe

A piesek w wieku 9 mies stawy IDEAŁ.

Chodzi o to, że nie wiemy do jakiego weta trafiła autorka wątku... Czy do takiego który skonsultowal przypadek z 2 kolegami z branży? A może postawił sam źle diagnozę tak jak ten wet który u mojego zdrowego psa doszukiwal się dysplazji? Tego się nie dowiemy... Co jest przykre.
Chyba warto zamknąć wątek bo smutny to temat.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Volt » 22 cze 2012, o 13:44

Aga i N napisał(a):Wiesz, bo ja bym nie dala uśpić mojego psa mojemu osiedlowemu wetowi. Z reszta ten sam wet u mojego psa w wieku 3 mies. Wykryl początki dyspazji i miałam się przygotowywać na ciachanie psa hehehe

A piesek w wieku 9 mies stawy IDEAŁ.

Chodzi o to, że nie wiemy do jakiego weta trafiła autorka wątku... Czy do takiego który skonsultowal przypadek z 2 kolegami z branży? A może postawił sam źle diagnozę tak jak ten wet który u mojego zdrowego psa doszukiwal się dysplazji? Tego się nie dowiemy... Co jest przykre.
Chyba warto zamknąć wątek bo smutny to temat.

Skoro właścicielka pisała o swoim weterynarzu ze jest jednym z lepszych i godnych zaufania to chyba takowe zaufanie do niego posiada i nie jest pierwszym lepszym znachorologiem. Więc znów doszukujecie sie spisku gdzie go nie ma.
Volt
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje