Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Pierwsze i kolejne zakupy dla szczeniaka :)

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 9 lip 2015, o 19:48

Adresówka też będzie. Szukam jakiś fajnych na allegro, ale nie mogę trafić nic ciekawego.
Na safepet znalazłam te dowody osobiste. Fajna sprawa :-)
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 13 lip 2015, o 23:10

Te są super: http://furkidz.eu/Adresowka-dla-psa :) Mam taką dla Luny i nie dość, że w ogóle się nie wyciera i nie niszczy, to przy okazji jest naprawdę śliczna. Triss ma zwykłą grawerowaną ze stali nierdzewnej, którą dostała w wyprawce - ona już taka śliczna nie jest, ale wygląda na praktycznie niezniszczalną ;)
I z własnych (bardzo niedawnych :-P ) doświadczeń: podkłady mogą równie dobrze spowolnić naukę czystości. Moje sprytne borderze dziecko skojarzyło sobie, że nawet jeśli nie załatwi się na dworze, to i tak w razie czego będzie to mogła zrobić po powrocie do domu. No i próba ostatecznego wycofania podkładu to była istna masakra :mur:
Nyks
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 13 lip 2015, o 23:39

Może Miedzianka ? Na fb ich znajdziesz :)
Asiek1622
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 14 lip 2015, o 06:49

Asiek1622 napisał(a):Może Miedzianka ? Na fb ich znajdziesz :)

Nie do końca mój styl i te ceny.. :nea:
Już prędzej zdecyduję się na furkidz ;)
Sanszajn
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 14 lip 2015, o 10:23

No fakt, cenić to się cenią . My mamy adresówkę kupioną bodajże z zoohurtowo chyba i trzyma się całkiem nieźle za niewielką cenę :)
Asiek1622
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 lip 2015, o 12:38

Ja swego czasu napaliłam się na nieśmiertelniki.
Ale jako, że mnie okrutnie irytuje dzwonienie przez psa wszelkimi metalami, nie wspominając o notorycznym gubieniu adresówek znalazłam fajną alternatywę. Ozdobny haft na obroży. Jak zostaną zrobione i mi przyślą to chętnie pokażę, jak to wygląda :ok:
Ja już się doczekać nie mogę :D
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 29 lip 2015, o 11:57

kalyna - czy przysłali Ci już te haftowane obroże? Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda.
Wczoraj przyjechały dla młodej zamówione akcesoria: smyczunie, obroża i gryzaczki

Obrazek

Powiem Wam, że wykonanie super, fajna gruba skóra. Zdaję sobie sprawę, że mała musi troszkę podrosnąć zanim założymy tą obrożę, ale one przecież tak szybko rosną :)
W weekend kupiliśmy kennel i czekamy na łobuziaka ;)

Chciałabym skorzystać z Waszego doświadczenia, stąd moje pytanie.
Mam dwupokojowe mieszkanko, gdzie najlepiej ustawić kennel: w sypialni czy w salonie? Mam takie założenie, żeby mała mogła w ciągu dnia korzystać z niego do woli, będzie zawsze otwarty i do jej dyspozycji, a zamykać będziemy tylko jak zostanie sama, oczywiście z nią w środku. Nie wiem czy kupować jej dodatkowe legowisko, czy sam kojec wystarczy?
Sanszajn
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 29 lip 2015, o 13:13

Wczoraj przyjechały. Ale mam malutki problem z nimi, moje psy chodzą po lewej stronie, a zacisk był zrobiony na prawą stronę. Ogólnie nie byłby to problem, ale wtedy haft byłby do góry nogami. Jednak to jest ta obroża Naaaaaaj, wyczekana to prosiłam o przeszycie zacisku na drugą stronę.

Także jak już będzie poprawiona i z powrotem u mnie to wstawię zdjęcie :)
Jak na razie co mogę napisać to mi się bardzo podoba i z wielkim żalem ją odsyłałam :)

A te smycze skórzane to skąd zamawiałaś? i one są miękkie dla ręki, nie tną, jakie zakończenie po bokach jest? bo bardzo mi się podobają :ok:

Ja na razie to nie, a jeśli już to proponowałabym jakiś najtańszy koc czy coś włożyć do klatki. Bo jak znam życie to i tak bardzo szybko zostaną z niego ścinki. A postawisz tam, gdzie Ci lepiej. Z jednej strony lepiej w sypialni, w zacisznym miejscu, gdzie nikt psu przeszkadzać nie będzie. Nauczy się też spać w klatce a nie w łóżku :D
Z drugiej strony wygodniej jest w salonie. To już zależy od Ciebie :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 29 lip 2015, o 13:27

Smycze są ze skóry szerokość 2cm, grubość 4-5mm, skóra miękka, zakończona prosto. Jest raczej wygodna, ale narazie bawię się nią sama, bo psa jeszcze nie ma ;) Jeśli chcesz, to podaj mi na pw maila, wyślę Ci dokładne fotki i namiary na fachowca ;)
Sanszajn
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 29 lip 2015, o 13:54

Zobacz, jakie umiejscowienie kennelu najbardziej będzie małej odpowiadało. Są psy, które wolą zaciszne kąty, ale są i takie, które muszą widzieć, co się dzieje w domu. No i są jeszcze takie hiperaktywne świry, które nakręca jakikolwiek ruch przy klatce :mur: Wtedy dobrze jest zakryć kennel jakimś przewiewnym materiałem.
Nyks
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje