Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Pies 3.5 roku i jego niebywała agresja do psów

Nieprzeczytany postprzez Endodzek » 28 kwi 2019, o 10:11

Witam, otóż mam taki problem z moim psem, jest on mega agresywny do innych psów, na swoim koncie ma jedno zagryzienie kota na śmierć oraz jednego psa, 3 razy ugryzł inne psy, jeżeli tylko zauważa psa to nie reaguje na moje komendy, proszę pomóżcie mi. Ostatnio rozmawiałem z tatą i chcemy mu ogarnąć behawioryste, dajcie znać czy to dobry pomysł, dodam że od ostatniego miesiąca bardzo dużo z nim pracuje(10min dziennie uczenie go komend, z 35 minut dziennie wychodzenie z nim na podwórko i bawienie, oczywiście mój pies praktycznie cały dzień jest na dworze ale bawić się z nim bawię z 35 minut + dałem mu ostanio zasady żeby np nie wchodził na kanapę, proszę jeżeli macie jakiś pomysł żeby go uspokoić to proszę piszcie..
Pozdrawiam
Endodzek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Matthias

Re: Pies 3.5 roku i jego niebywała agresja do psów

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 2 maja 2019, o 20:06

Behawiorysta tu średnio pomoże. Radziła bym udać się do dobrego szkoleniowca. Zasady owszem i to bardzo konsekwentnie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Re: Pies 3.5 roku i jego niebywała agresja do psów

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 12 maja 2019, o 20:35

Witam... dokladnie, tylko szkoleniowiec na pewno znajdzie rozwiazanie, zycze powodzenia i pozdrawiamy wraz z Kora
danuta waniek
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje