Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 09 cze 2011, 10:19

Kiedy Lejdi zostawała w domu parę godzin w dzień to podobno (wg takich sąsiadów) szczekała i oni robili z tego problem(nawet dzwonili po straż miejską i podali do sądu) sprawy nie wygrali bo straż miejska zapamiętała złą datę ,ale mojego psa "aby nie szczekał" zostawiany jest w kagańcu ale CI sąsiedzi mają kota którego wypuszczają z domu chdzi po naszym ogródku i się w nim załatwia...
Myślę że im z tego można też zrobić problem ale...nie jestem pewna czy miała bym rację i czy przekonam rodziców...
Mada95
Losowy avatar

Re: Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 09 cze 2011, 10:39

Ja bym z nimi najpierw porozmawiał. Nie mieszkasz w bloku, więc skoro nie dzielicie ścian to oni raczej wyolbrzymiają problem.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 38
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 09 cze 2011, 10:55

Mieszkają za ścianą to szereg połączone domki z ogródkami...Przy rozmowie bywają wulgarni tylko po tym sądzie są trochę milsi...Ale wkurza mnie to że Lejdi ma parę godzin kilka razy w tygodni siedzieć w domu w kaganicu kiedy ten durny wredny i agresywny kot łaź gdzie chce!!!
Mada95
Losowy avatar

Re: Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 09 cze 2011, 15:35

a nie możesz oblać go wodą przy podlewaniu trawnika ;-)? koty nie lubią wody a swój trawnik wolno Tobie podlewać... :P:-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 09 cze 2011, 17:02

Mada95 napisał(a):Mieszkają za ścianą to szereg połączone domki z ogródkami...Przy rozmowie bywają wulgarni tylko po tym sądzie są trochę milsi...Ale wkurza mnie to że Lejdi ma parę godzin kilka razy w tygodni siedzieć w domu w kaganicu kiedy ten durny wredny i agresywny kot łaź gdzie chce!!!

Zatem nieciekawa sytuacja. Musisz w jakiś (nie znany mi sposób) oduczyć suńkę szczekania pod Waszą nieobecność.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 38
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Pies a kot?

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 cze 2011, 11:24

u nas był podobny problem tzn jedna sąsiadka zgłosiła na SM że mój pies notorycznie zakłóca ciszę szczekając podczas naszej nieobecności ale udowodniłam że tak nie jest pytając sąsiadów innych czy żeczywiście tak jest nikt nie słyszał naszego psa podczas naszej nieobecności jedynie gdy wchodzimy do domu po długiej nieobecności pies szczeka ciesząc się ale nikomu poza sąsiadką to nie przeszkadza SM powiedziała jej że musiała by znaleść jeszcze kilku takich co by to potwierdziła a takowych nie ma więc sparawa umożona notabene jej kundelek tak nieżyjący jak i obecny ujada po każdym wypuszczeniu na podwórko ale właściciela się nie wybiera tylko się go ma niestety
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post