Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 21 paź 2012, 13:20

Dzisiaj moj tata potanowil ze bedziemy mieli kota gdyz w zime mamy klopot z myszami. Maluch przyjedzie jutro . Polo nasz owczarek niemiecki ma juz 7 miesięcy i nie mam pojecia jak zareagujeowego czlonka rodziny. Pare razy mial okazje spotkac sie z kotem sasiadow Edwardem ale ten na przywitanie wyciagal pazurki. Macie jakies pomysly zeby zakumplowac ich ze soba bez zadnych przeszkod?
Ostatnio edytowano 28 paź 2012, 19:48 przez Aniutekbonita, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Aniutekbonita
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania
Wiek: 19
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 10 sie 2012, 15:28

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 21 paź 2012, 13:58

Xandor jak przyniosłam Filemona miał chyba 8 msc. Na początku spotkania były zawsze pod kontrolą w kagańcu szmacianym.

Kotecek ma mieszkać w domu czy w piwnicy?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 21 paź 2012, 15:06

Kociak bedzie mieszkal w domu tak samo jak Polo i nasz drugi psiak Bonita
Ostatnio edytowano 28 paź 2012, 19:47 przez Aniutekbonita, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Aniutekbonita
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania
Wiek: 19
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 10 sie 2012, 15:28

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 21 paź 2012, 15:12

Aniutekbonita napisał(a):Kociak bedzie mieszkal w domu tak samo jak Polo i nasz drugi psiak Bonita


musisz dac czas na dogadanie się całej trójce ;)u mnie zajęło to ok. 2 tyg a potem to już wielka przyjaźń :)jest już wątek, który sama zakładałam jak brała Filemonka.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 21 paź 2012, 22:21

Ja również mam w mieszkaniu psa i kota ,
nauka akceptacji bardziej ze strony psa trwała ok.2 tyg.
i w tym czasie tylko pod moją kontrolą,
specjalnie na ten cel wzięłam dwutygodniowy urlop w pracy aby byc w domu :-)
nie powiem było to uciążliwe ale opłaciło się
dzisiaj żyją w komitywie.
Pies zrozumiał,że w tym stadzie jest tez kot :-)
lecz obce na zewnątrz pogoniłby z miłą chęcią.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 40
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 paź 2012, 07:46

Aniu, był już taki temat, przeszukaj forum.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 38
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 22 paź 2012, 08:59

A ja w tej materii poniosłam druzgocacą klęskę :negatyw:Pierwszy był kot. Każdego ze szczyli przedstawialiśmy kotu. Niestety ... wzajemna nienawiść od pierwszego zobaczenia. Po roku żadnej poprawy :-(
Szpak
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Lokalizacja: PL
Pochwały: 13
Dołączył(a): 20 lip 2012, 08:35

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez mendoza » 25 paź 2012, 11:04

Ja w sierpniu wprowadziłam do trzech dorosłych kotów roczna sunie onka która nie miała do czynienia wcześniej z kotami.
Pierwsze wrażenie było kiepskie bo wchodząc do domu sunia zobaczyła swoje odbicie w lustrze i się wystraszyła i zaczęła szczekać (delikatnie mówiąc) wiec koty też się wystraszyły i pierwsze dwa tygodnie spędziły chodząc po szafkach.
Po dwóch tygodniach sytuacja w miarę doszła do normy ale i tak zdążają się awantury, ale to chyba normalne, koty podporządkowały sobie sunie i jak za bardzo je meczy to sprowadzają ja do parteru.
Wiec głowa do góry i bądź dobrej myśli
mendoza
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Didi
Imię: Sandra
Wiek: 37
Lokalizacja: pomorskie
Dołączył(a): 18 sie 2012, 16:34

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 27 paź 2012, 14:12

Kotka na razie przyzwyczajałam do spokojnieszego psa czyli Bonity która totalnie go olewała... nie eksperymentowałam z Polo gdyż moi rodzice wyjechali na 3 dni , zostałam sama w domu a mój ON jest już dosyć silny więc w razie jakiejś sprzeczki mogłabym go nie utrzymać. Dzisiaj puściliśmy kota i psa by się poznały. Kot od razu wleciał pod fotel. Polo na początku machał ogonem i latał do okoła mebla aż w końcu kot go udrapał i zaczął szczekać. Jakimś cudem złapał kota za noge i go wyciągną ale nic sie na szczescie nie stało...... nie wiem jak mam ich ze soba przyswyczajać. Polo warjuje na jego punkcie. Puszczać kota po domu, zamknąć go w transporterze czy może trzymać na rękach. Robić krótkie sesje czy niech siedzą ze sobą "cały dzień". Boje się że ON bedzie zazdrosny i to pogorszy sytuację.
Co mam robić... pomóżcie !!!:pomocy:
Obrazek
Aniutekbonita
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania
Wiek: 19
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 10 sie 2012, 15:28

Re: Pies i kot

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 27 paź 2012, 19:01

Moja Nora ma 7,5 mc, w domu mam 5 kotów. NA początku goniła każdego jednego. Maluszka 2-miesięcznego jak nie widzieliśmy tak dręczyła ,że został bez futerka na grzbiecie :(Bawiła sięnim, jak miśkiem ,ale teraz są najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko zależy od jej dnia. JAk ma ochotę to potrafi zorganizować taki pościg ,że nic na nią nie działa ,a czasem razem śpią. MA też swoich ulubieńców i wrogów ;;p
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 19
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post