Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Pies nie lubi małych dzieci

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 20 mar 2014, o 20:26

Pies, który w publicznym miejscu szczeka na dzieci, może nie tylko poważnie przestraszyć dziecko; powoduje także niestety uzasadnioną i bardzo niebezpieczną w skutkach niechęć do zwierząt i ich właścicieli. Oprócz dłuższych starań o to, by pies dzieci polubił, konieczne jest uzyskanie natychmiastowej kontroli nad zwierzęciem, zanim je polubi. To młodziutkie zwierzę - jeśli teraz nie zostanie opanowane, z każdym dniem będzie coraz trudniej. Mili Forumowicze, wskażcie kogos bliżej. Czy nikt nie zna trenera w Mielcu i okolicach?

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 mar 2014, o 12:40

Ja popełniłam ten błąd, że się za bardzo cackałam, bo psa mi szkoda, bo swoje przeszedł i świruje ze strachu itp. Teraz nie ma zmiłuj i to samo radzę Margo.
Nie ma nikogo na forum z tamtych okolic? :(
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 2 sie 2014, o 18:41

Kafka dziś życzliwie pomachała ogonem widząc "największego wroga" czyli jednego z kolegów syna.
Nie miałyśmy kagańca, więc nie odważyłam się dać jej przywitać, ale chyba jesteśmy na dobrej drodze :yahoo:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 19 sie 2014, o 12:08

My chyba też jesteśmy na dobrej drodze :) zmieniliśmy kilka rzeczy i chyba już powoli się ogarniamy i docieramy :)
A co do małych dzieci to już nie ma obszczekiwania, teraz pracujemy nad innymi elementami, niestety nadal sami ale mam nadzieję że rezultaty będą jeszcze lepsze niż są...ale jestem skromna :ooops:
margo870
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje