Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Pies rzucił się na kotkę, człowiek jeszcze ją skopał

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 kwi 2013, o 07:19

Szczerze mówiąc, brak mi słów, żeby to skomentować ...
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 19917.html
:mur:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Re: Pies rzucił się na kotkę, człowiek jeszcze ją skopał

Nieprzeczytany postprzez niya » 26 kwi 2013, o 08:05

Aneta właśnie usiadłam do kompa z uczuciem ogromnej bezsilności na ludzkie okrucieństwo :( koło mojej pracy wczoraj facet zajechał autem i jeszcze jadąc wyrzucił owczarka collie :( pies zawył przy upadku a właściciel uciekł. Psa szybko zgarnęliśmy z drogi, wył straszliwie. Kolega złapał kluczyki do auta, psiak do środka i jazda do weta...... a zasrany pan właściciel miał pecha bo wszystko na monitoringu jest nagrane, policja była, zobaczyła, spisała co trzeba i udała się prościutko do domu pana.
Pies ma przetrąconą miednicę i nowego właściciela :) kolega się zakochał w futrze :)

I masz rację, słów brak :(
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 kwi 2013, o 08:09

"Człowiek" ??? ten ktoś nie zasługuje na miano człowieka :/ Szok!!!
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 26 kwi 2013, o 08:10

Tak to jest jak pies (bez względu na rasę) trafia w nieodpowiednie ręce. Zero pojęcia o wychowaniu i panowaniu nad psem. Zero odpowiedzialności, o szacunku do innych nie wspomnę.
Brawa dla policji - szybkość działania piorunująca.
Ogólnie brak mi słów, a to co ciśnie się na usta jest dalece niepoprawne politycznie.
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 kwi 2013, o 08:49

Danka, rzeczywiście pan od collie miał pecha. Mam nadzieję, że przynajmniej mandat dostanie i za leczenie psa będzie musiał zapłacić.
Ten od kotka nawet mandatu póki co nie dostał.
Czy ludzie naprawdę są coraz bardziej zwyrodniali, czy zawsze tacy byli, a teraz jest to po prostu bardziej nagłaśniane?
Mam wrażenie, że nieszczęścia zwierząt narastają lawinowo. Gdzie się człowiek nie obróci tam jakaś potworność ...
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez niya » 26 kwi 2013, o 09:02

ten miał pecha, ale ilu ma szczęście, aby skatować zwierzę i nie zostali złapani? weszłam na forum w podłym humorze i trafiłam na ten wątek więc uwierz mi też czuję, iż niemal z każdej strony zwierzęta spotyka jakaś tragedia :(
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 26 kwi 2013, o 20:08

Pozdrawiam Was serdecznie ale to co chciałam napisac o tym pseudo PANU nie nadaje sie do druku.Jedno moge dodac to sku.....nie czlowiek
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 26 kwi 2013, o 22:11

Słuchajcie, a mogło tak być, że ten pan obawiał się wyjąć tę kotkę psu z pyska, i próbował załatwić sprawę nogą?
Proszę sobie nie pomyśleć, że bronię tego pana, tylko tak sobie analizuję i myślę, że może on sam bał się swojego psa. Dopiero jak dziewczyna przyszła z kijem, to zaczął działać jak trzeba i chwycił porządnie za smycz.
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Joan » 26 kwi 2013, o 22:32

Ja już wypowiadałam się na temat na innym forum. Ten człowiek(?) wyraźnie kopał kotkę. Nie jest możliwe aby ktoś, mający takiego psa absolutnie nie umiał przeciwdziałać takim sytuacjom. Dla mnie skandal.
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 kwi 2013, o 23:22

AnnaJagna napisał(a):Słuchajcie, a mogło tak być, że ten pan obawiał się wyjąć tę kotkę psu z pyska, i próbował załatwić sprawę nogą?
Gdyby któryś z moich psów taką akcję odstawił...to z pewnością nie kotka dostałaby kopniaka...wręcz przeciwnie :/
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje