Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Pies z 10-letnią gwarancją.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 lut 2012, o 19:25

Źródło: http://www.luxlux.pl/artykul/pies-z-10- ... rend-21323

"Na ciekawą, a zarazem dość kontrowersyjną rzecz natknęliśmy się w sieci. Znaleźliśmy bowiem stronę – serwis Euro Puppy oferujący szczenięta psów ponad 100 ras. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że serwis oferuje 10-letnią gwarancję satysfakcji z zakupionego psa.

Taka gwarancja nie ma na celu zapewnienia m.in. tego, że pies przez cały okres jej obowiązywania będzie zdrowy, bo to zależy od wielu czynników, nie tylko genetycznych, ale także trybu życia i losowych, jednak w przypadku niezadowolenia ze swojego psa, nawet bez poświadczeń weterynaryjnych, kupujący otrzyma 500$ zniżki na kolejnego pieska. „Nowego” lub pełny zwrot kosztów kupujący może otrzymać w przypadku niedołężności lub śmierci psa z powodu wad wrodzonych i chorób genetycznych przed ukończeniem 10. roku życia.

Więcej informacji o psach z gwarancją znajdziecie na stronie http://www.europuppy.com"

Treść gwarancji: http://www.europuppy.com/sites/default/ ... rantee.pdf
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Pies z 10-letnią gwarancją.

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 29 lut 2012, o 20:39

Widziałam to, ale nie otwierałam artykułu, bo nie chciałam się denerwować :pała:
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dariex » 29 lut 2012, o 20:46

aha,znaczy sie jak odkurzacz? Jak sie zepsuje to kop w dupę i nowszy model?
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 lut 2012, o 21:10

Tak właśnie to odebrałem.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 1 mar 2012, o 11:18

Jestem pewna ze na taki "pomysl" mogli wpasc tylko (sorry) ale stuknieci amerykanie!
Ich pomyslem tez jest wyrywanie kotom pazurow zeby nie daj Boze mebelkow nie drapaly. :negatyw:
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje