Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Plucie aportem

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 28 wrz 2012, o 16:06

Mam taki problem z mym maluchem otóż jeśli aport nie jest piłeczką to pluje po drodze lub wypluwa mi przed nogami. Koziołka nie łapie jak powinien i w pozycji siad nie trzymie nic innego jak piłeczkę. Jakieś rady jak nauczyć trzymania?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Re: Plucie Aportem

Nieprzeczytany postprzez puma » 28 wrz 2012, o 18:57

Może za słabo jest jeszcze na ten koziołek nakręcony ?
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Re: Plucie aportem

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 wrz 2012, o 18:59

Ale Monia pisała, że pluje wszystkim co nie jest piłeczką, więc pytanie brzmi: jak sobie z tym poradzić.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez puma » 28 wrz 2012, o 19:03

Bardziej nakręcić na wszystko co piłeczką nie jest.
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 wrz 2012, o 19:05

No to Monia już dokładnie wiesz co masz robić i jak to ma wyglądać ;)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez puma » 28 wrz 2012, o 19:08

Ciężko doradzić jak się sytuacji nie widzi, a wszyscy dobrze wiemy, że teoria z praktyką się niestety często mija. Wrzuć filmik obrazujący problem to będzie prościej :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 29 wrz 2012, o 08:00

Monika, moja Shila też nie trzyma koziołka, ale patyki już tak. Szarpakiem mi ostatnio pluła. Piłki nie da sobie wyrwać :D Po pierwsze zamierzam umówić się na lekcję w temacie tego problemu i czekam na odpowiedź od SaJo kiedy by jej pasowało.
Ale Pani Zofia mi doradzała zawiązać koziołek na linkę, uciekać z nim, "ożywić" go. Również szarpać się trochę kiedy koziołek jest w pyszczku. Troszkę pomogło, ale potrzebuję więcej rad mimo wszystko.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 wrz 2012, o 16:01

Carmella napisał(a):Monika, moja Shila też nie trzyma koziołka, ale patyki już tak. Szarpakiem mi ostatnio pluła. Piłki nie da sobie wyrwać :D Po pierwsze zamierzam umówić się na lekcję w temacie tego problemu i czekam na odpowiedź od SaJo kiedy by jej pasowało.
Ale Pani Zofia mi doradzała zawiązać koziołek na linkę, uciekać z nim, "ożywić" go. Również szarpać się trochę kiedy koziołek jest w pyszczku. Troszkę pomogło, ale potrzebuję więcej rad mimo wszystko.

ja do SaJo jadę w październiku na weekend szkoleniowy :) więc może wpadniecie?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 29 wrz 2012, o 16:29

Nie dam rady niestety. Z kasą ciężko :(

Poza tym czekam na decyzję, czy przyjęli mnie na studia podyplomowe. W poniedziałek ma być lista ogłoszona. Nawet nie wiem jakie mam szanse, bo to ze środków unijnych (na pewno odjęte punkty mam za to, że nie jestem ... facetem :diabeł: )
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 wrz 2012, o 16:38

Carmella napisał(a):Nie dam rady niestety. Z kasą ciężko :(

Poza tym czekam na decyzję, czy przyjęli mnie na studia podyplomowe. W poniedziałek ma być lista ogłoszona. Nawet nie wiem jakie mam szanse, bo to ze środków unijnych (na pewno odjęte punkty mam za to, że nie jestem ... facetem :diabeł: )

szkoda, ale na pewno jeszcze będzie okazja się spotkać! :) mnie Ania Nestorowa namówiła na ten weekend to jadę!
a co do studiów... POWODZENIA! :ok: :ok: :ok:

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje