Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Pływaj piesku, pływaj

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 30 mar 2011, o 17:49

Tak, to był zdecydowanie młody piesek. :ireful
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 31 mar 2011, o 09:47

Na forum, którego nazwy nie wymieniamy tu z założenia, jest taki sam temat, zresztą też przez eagle. Pani Zofia Mrzewińska dała tam fachowe wyjaśnienie, dlaczego taki sposób nauki.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 31 mar 2011, o 15:14

wczesniej miałam starą przegladarke i nijak filmiku obejrzec nie mogłam,teraz gdy mogę filmik usunięty :-x
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje