Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

"Podaj łapę"

Nieprzeczytany postprzez olaoliwka » 4 gru 2013, o 14:59

Ostatnio "wzięło mnie" na wspominki i przypomniałam sobie taki program Pana Kochanowskiego "Podaj łapę". :lool: http://wielkopolskie.naszemiasto.pl/art ... ,id,t.html
Pamiętacie ten program? I to charakterystyczne przywitanie "I ja witam Państwa"? Oglądałam go w czasach, gdy w dziedzinie kynologii wiało "bidą" i każda zdobyta książka i każdy odcinek tego programu to było wydarzenie! Szkoda, że takie programy zostały wyparte przez komercjalizację i mdławe seriale tasiemce. Szukałam jakichś odcinków tego programu w internecie, ale niestety nie znalazłam.
Ola, Kora, Morka i Micek
olaoliwka
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Aleksandra

Re: "Podaj łapę"

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 4 gru 2013, o 16:59

Pewnie, że pamiętam! Na każdy odcinek czekało się bardziej niż na "Dynastię" :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Re: "Podaj łapę"

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 4 gru 2013, o 20:32

A ja czekałam na "Zwierzyniec".
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje