Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Pogadajmy o kościach :)

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 18 maja 2014, o 20:16

Ja często spotykałam się z opinią, ze takie szczeniaki (8tygodniowe) już korpusy z kurczaka dostają.. mój Gandzik dostał trochę później ;) dostawał też sporo szyjek kurzych, indyczych, kaczych, gęsi. Później dostawał konkretniejsze wieprzowe, jakieś kurze łapki.. po prostu obserwowałam psa i widziałam z jakimi sobie radzi... dostawał też mocno mięsne, aby sobie poobgryzał jak był mały.. a on i tak zjadał całe :-O
I trzeba go pilnować przy jedzeniu :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 19 maja 2014, o 08:51

Mój pies w wieku 4 bodaj miesięcy po raz pierwszy dostał kurze skrzydło.
Takiej dzikości w oczach nie widziałam u niego nigdy więcej, jak tym pierwszym razem.
...i wtedy po raz pierwszy i jedyny warknął na mnie i mnie ugryzł, wystartował jak strzała,żeby odebrać mi mięcho :D
Jeden mały strzał i lądowanie na grzbiet...
Teraz jemy wspólnie,bo pan hrabia domaga się przekrojenia większych części lub potrzymania, taki dziwak z niego :D
Nie było żadnych sensacji, połykania, jadł surowiznę, jakby to robił zawsze :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez 85Lena » 19 maja 2014, o 10:06

ahaaaa dzięki za podpowiedz
Łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach pies kudłaty. Kto dogoni psa? Może ty, może jednak ja!
85Lena
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sahara
Imię: Lena

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje