Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Polecam piosenkę

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 sty 2013, o 20:22

Ostatnio znalazłam fajną piosenkę o psach :ok:

Może nie trafi w każdego gust muzyczny, ale jakoś mi się bardzo podoba :ooops:

A słowa powalają..

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cIqgYDOmXM
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: Polecam piosenkę

Nieprzeczytany postprzez niya » 10 sty 2013, o 20:37

:roftl: :roftl: przez jedną krótka chwilkę myślałam, że usłyszę "Ona tańczy dla mnie"

milutka piosenka
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 sty 2013, o 20:54

Ja znam jedną taką , ale to jest rap więc jeśli ktoś nie słucha to nie przypadnie do gustu. Tekst jest momentami dość konkretny, o tym, jak człowiek źle traktuje psa...

" Pies! Bez pana, bez rasy, bez rodowodu. Bez obroży, bez kagańca, bez smyczy
Zwykły i szary, który samotnie ulicami się włóczy. Zbyt dużo widzi jeszcze więcej nieufności się uczy
Jak masa innych, małych, wielkich, młodych, starych. Zwykłych, szarych, brudnych, przemokniętych
Jest ich tak wiele. Najlepsi przyjaciele
Wielki sztuczny uśmiech przyklejony do twarzy
Kawałek mięsa w ręku. Piesku chodź powąchaj sobie
Możesz sobie pomarzyć. Pokazujesz że to dla mnie, pogwizdujesz... [...] "
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 10 sty 2013, o 23:00

Co do tej pierwszej piosenki to ojeny, nie dość że ten tekst to jeszcze ten teledysk jest taki powalający, już ten sam początek.. Ja to nie mogę oglądać takich rzeczy, od razu płakać mi się chcę -,- Ale to wszystko przykra prawda..
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 sty 2013, o 23:09

Letty napisał(a):Co do tej pierwszej piosenki to ojeny, nie dość że ten tekst to jeszcze ten teledysk jest taki powalający, już ten sam początek.. Ja to nie mogę oglądać takich rzeczy, od razu płakać mi się chcę -,- Ale to wszystko przykra prawda..

no niestety ... :( raz się u nas błąkał taki pies ... dosyć długo. No i chodził tak dookoła sklepu, patrzył na ludzi... Ja szłam na zakupy, tata siedział w aucie - "Tato,tato , moge kupić mu kiełbaske, on jest taaki biedny ? " - "Dobrze, kup mu kiełbaske" . Więc poszłam na dział mięsny, i powiedziałam że chcę kiełbasę. "Jaką?" - "Tą największą" . I dostałam .... jak wyszłam ze sklepu, to tata oczy wywalił "TO MA BYĆ KIEŁBASKA? " ale piesek to mało sie nie przewrócił z radości
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 10 sty 2013, o 23:35

Więcej takich ludzi prosimy, więcej ; >
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 11 sty 2013, o 20:49

kalyna napisał(a):Ostatnio znalazłam fajną piosenkę o psach :ok:

Może nie trafi w każdego gust muzyczny, ale jakoś mi się bardzo podoba :ooops:

A słowa powalają..

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cIqgYDOmXM

Nie przepadam jakoś za Hunterem (choć słucham pokrewnej muzyki), ale ten kawałek jest poruszający... :-((
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 11 sty 2013, o 20:54

Wadera napisał(a):Nie przepadam jakoś za Hunterem (choć słucham pokrewnej muzyki), ale ten kawałek jest poruszający... :-((

ja nawet nie wiedziałam, ze istnieje taki zespół :ooops:
posłuchałam inne piosenki, ale nie podobają mi się, ale ta mnie urzekła...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Letty » 12 sty 2013, o 00:16

Ten teledysk bardzo dodaje..czegoś takiego.. :-)
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje