Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Polecane sklepy

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 9 lis 2012, o 16:27

ja korzystam i polecam zooexpress. Bardzo szybka dostawa, robiąc zamówienie "dzisiaj rano" - "jutro już mam". No i jeszcze dochodzą do tego "punkty" które można wymienić na "express-upominki"
ojeja
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez puma » 10 lis 2012, o 15:19

ipo-sklep.pl
sport-dog.pl
plus ewentualnie zooplus.pl
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 19 gru 2012, o 16:22

już nigdy nie zamówię nic w zooplusie :foch: dostałam w pon maila że paczka wysłana do dziś nie dostarczona. weszłam na stronę GSL wpisałam nr paczki i cooo? i goowno :mur: od dwóch dni dalej w tym samym miejscu :diabeł: mam nadzieję że do świąt dojdzie bo w paczce jest żarełko od kotecków :diabeł:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 19 gru 2012, o 16:26

http://www.zooplus.pl/ - szybka dostawa, rabaty
ipo-sklep.pl -porządne rzeczy
ewentualnie http://www.krakvet.pl/ ale to rzadko
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 19 gru 2012, o 16:31

xkasia napisał(a):http://www.zooplus.pl/ - szybka dostawa, rabaty

szybką dostawę to ma świat karm. zamawiam do 17.15 dziś jutro mam już paczkę...
a w zooplusie zamawiałam w niedziele a paczki dalej nie ma...

tak więc zooplusa jeśli chce się coś na już :diabeł:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 19 gru 2012, o 16:48

najgorsze co może być to krakvet. już któryś raz je st tak , że na paczkę czekam ponad tydzień mimo że jest za pobraniem . po czym dostaje telefon że nie mają czegoś na składzie. tym razem był to kliker i zabawka pod choinkę. zostałam bez prezentu. w dodatku nie poinformowali mnie o braku przysmaków. znam też tajemnicę ich dobrych opinii. kiedyś pod wpływem emocji na ich stronie na fb napisali grzecznie jaka jest prawda a oni po 5 minutach zadzwonili z groźba że takie postępowanie nie wpłynie dobrze na moja przesyłkę , a jak komentarz usunę to dostanę gratis. nie polecam
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kala&Wojtas » 19 gru 2012, o 16:50

saacrum napisał(a):już nigdy nie zamówię nic w zooplusie :foch: dostałam w pon maila że paczka wysłana do dziś nie dostarczona. weszłam na stronę GSL wpisałam nr paczki i cooo? i goowno :mur: od dwóch dni dalej w tym samym miejscu :diabeł: mam nadzieję że do świąt dojdzie bo w paczce jest żarełko od kotecków :diabeł:

Niekiedy bardzo ważną sprawą jest firma kurierska z którą dana firma ma podpisaną umowę. GLS nie jest wybitny..

pozdrawiam
Kala&Wojtas
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 19 gru 2012, o 20:32

To prawda to głównie GLS nawala w zooplusie do mnie paczka dotarła po 3 dniach, a została wysłana tego samego, tylko leżała gdzieś 2 dni.
Ale w regulaminie zooplusu jest napisane że paczka dochodzi 3-5 dni.

saacrum napisał(a):już nigdy nie zamówię nic w zooplusie :foch: dostałam w pon maila że paczka wysłana do dziś nie dostarczona. weszłam na stronę GSL wpisałam nr paczki i cooo? i goowno :mur: od dwóch dni dalej w tym samym miejscu :diabeł: mam nadzieję że do świąt dojdzie bo w paczce jest żarełko od kotecków :diabeł:

Mam nadzieję, że twoja paczka dojdzie przed świętami :-)
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 19 gru 2012, o 21:52

Monisia spokojnie, ja zamówiłam również w zooplusie w piątek karmę i dostałam dzisiaj :-) Wcześniej przeważnie na trzeci dzień już była. Myślę, że opóźnienie wynika z okresu przedświątecznego
zapewne mają duuużo więcej paczek do doręczenia ;-) Cierpliwości :-)
beata1965
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 19 gru 2012, o 21:59

saacrum napisał(a):już nigdy nie zamówię nic w zooplusie :foch:
od 2 lat zamawiamy w zooplusie i zero wtopy. Miałaś pecha ;) Korzystamy też z e-karma, kar-ma, karusek, fionka, ipo- sklep, karma od reki, prodog. Mamy za to alergię na krakvet :/ wiecznie czegoś brakowało...na paczki czekałam nawet 2-3 tyg. w końcu kazałam zwrócić pieniądze i zakończyłam "współpracę".
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje