Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Polo, najbardziej nieposłuszny ON str.29

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 2 paź 2013, o 20:00

Faktycznie nieciekawa sytuacja ... Polo się pewnie wyliże, ale sarenki szkoda, nie wiadomo co się z nią stało. Jak już ją dorwał to chyba niewiele mogłaś zrobić.
U nas roi się od saren więc udało mi się Norę na nie zobojętnić, alb chociaż odwołać. Wiesz przynajmniej nad czym musisz popracować, życzę powodzenia :)
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Re: Polo, mój wielki łobuz str.29

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 5 paź 2013, o 19:22

Byliśmy wczoraj z Polo u weterynarza. Na szczęście nie ma nic poważnego. Zrobiono mu prześwietlenie śródręcza lewej łapy, brak złamań ani jakichkolwiek pęknięć. Jeden z palców był opuchnięty i kiedy się go dotykało to psiak bardzo piszczał. Polo ma się oszczędzać ale że to dla niego trudne to założono mu opatrunek usztywniający. Ma w nim chodzić 6 dni a potem zobaczymy. Mam nadzieje że wszystko szybko wróci do normy bo chce już jak najszybciej zacząć zajęcia z Panią Agnieszką Żabińską z Dog line http://dogline.pl/ :-)
Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 6 paź 2013, o 13:31

To ma teraz chłopak karę w postaci tego opatrunku :P NA pewno mu szybko przejdzie, mężczyźni się nad sobą nie użalają :D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Re: Polo, najbardziej nieposłuszny ON str.29

Nieprzeczytany postprzez malkin » 6 paź 2013, o 18:11

Aniutekbonita napisał(a):Polo był puszczany luzem od szczeniaka. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji. Parę razy biegł w kierunku jakiegoś zwierzaka ale chwile później wracał. Teraz po okolicy kręci się coraz więcej zwierząt wiec już na pewno go nie puszcze ze smyczy. I tak ledwo się rusza bo z łapą jest coraz gorzej.

skoro nie wyszło z odwołaniem to czy nie warto przypomnieć mu linki>?
malkin
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 26 paź 2013, o 23:02

Właśnie zauważyłam, że Polo jest tylko jeden dzień starszy od mojej Nory :D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 27 paź 2013, o 07:30

Polo wczoraj poznał nowego kolegę owczarka niemieckiego Ziko który mieszka kilka domów dalej :lool: . Zawsze psiaki się obszczekiwały przez bramę a wczoraj z jego właścicielem postanowiliśmy zaryzykować. Puściłam Polo na terenie Ziko no i zaczęła ja zabawa. ONki mają podobny charakter, szalały a na pożegnania lizały sie po pyskach :buziak: Chyba się polubiły :yahoo: Między nimi jest różnica jedynie pół roku :-) Wyglądają i jak bracia tyle że Ziko jest długowłosy a Polo krótkowłosy.
Z dzisiejszego spotkania może uda mi się zrobić zdjęcia to wsadzę wieczorkiem na forum ;-)
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 29 paź 2013, o 19:35

Przeraziłam się jak to zobaczyłam ale na szczęście to nic poważnego tyle że okropnie wygląda. Wczoraj na spacerze sobie to zrobił ale nie wiem w jaki sposób. Może jakaś gałąź mu weszła do oka. Polo ma niestety ostatnio pecha :-((
Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 24 gru 2013, o 22:40

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Re: Polo, mój wielki łobuz str.30

Nieprzeczytany postprzez magda » 25 gru 2013, o 12:25

obejrzałam cała galerie,od początku, świetne zdjęcia aż nie chce się przestać oglądać. Świetny pies, wspaniały z niego model no i masz sporo przygód,bo wszyściutko przeczytałam :lool: Dodawaj dużo dużo dużo i jeszcze raz dużo zdjęć,są na prawdę świetne, życzymy wspaniałych spacerów,tym razem bez żadnych kontuzji. Pozdrawiam serdecznie oraz życzę Wesołych Świąt!!
Na pewno będę regularnie zaglądać do tej galerii !! :)
magda
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda

Re: Polo, mój wielki łobuz str.30

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 25 gru 2013, o 22:23

Przesłodki piesio-niech rosnie zdrowo.Pozdrawiam Ja i Kora.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje