Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Polo, mój wielki łobuz str.30

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 28 gru 2013, o 08:58

Ostatnio rzadko wchodziłam na Forum, niestety dużo pracy w szkole :pała: . Dodatkowo ta pogoda ... szybko robi się ciemno :-( wiec w tygodniu jak wracam z zajęć o 18 to nici ze zdjęć i lasu :-((
Na szczęście mam jeszcze przerwę świąteczną do 7 stycznia :yahoo: . Teraz codziennie chodzę z Polo na długie spacery tyle że nie zawsze biorę aparat dlatego mało wstawiam zdjęć.
Od pewnego czasu staram się urozmaicić życie ON ;-) i zabieram go w miejsca w których nigdy wcześniej nie był czyli do miasta. Oczywiście robię to stopniowo bo psiak nie jest przyzwyczajony do miejskich hałasów. Autobusy ma już opanowane, tramwaje w miarę a do metra muszę go jeszcze przekonać. Trzy razy do niego wsiadł ale za 4 przeraziła do szpara między wagonem a peronem i to już był koniec.
Muszę z nim jeszcze dużo popracować .... niestety dostaje amoku na widok psów. Nic dziwnego bo mój tata go tego nauczył :ireful: Od małego pozwalał mu podbiegać do każdego psa podczas porannych spacerów w lesie. Teraz każdego psiaka musi obwąchać. Polo waży 40kg i czasami jak pociągnie to mało co nie ląduje na ziemi. Takiego zachowania nie można tolerować szczególnie w mieście. Niestety jest ciężko bo czuję że nade mną dominuje :-( Mam nadzieje że z pomocą Agnieszki Żabińskiej wszystko wróci do normy i niedługo będę mogła bez obawy spędzać z nim czas w śród ludzi i ich pupili.
W niedzielę wybieramy się na Dogway organizowany przez Agnieszkę Żabińską Dogline/ Akiline. Mam nadzieję że będzie dużo psiaków i ich właścicieli którym będę mogła pstrykać zdjęcia. Już nie mogę się doczekać :yahoo: :yahoo: Oby tylko pogoda dopisała jak przez ostatnie dni :-)
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania

Nieprzeczytany postprzez magda » 28 gru 2013, o 12:33

Czekamy na zdjęcia :yahoo: :yahoo:
powodzenia ;)
magda
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 28 gru 2013, o 15:12

Bardzo ładny psiak - fajnie się prezentuje i chodź ja preferuje w Donach to ten Onek bardzo mi się podoba. Powodzenia w resocjalizacji - ja pamiętam ten sam problem miałem z swoja poprzednia suczką. Wychowywałem ją od czasu kiedy miała 3 lata i bardzo ciężko mi było oduczyć ją złych agresywnych zachowań. Trzymam kciuki i na pewno będzie dobrze.
Carlos1982
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 28 gru 2013, o 17:02

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Re: Polo, mój wielki łobuz str.31

Nieprzeczytany postprzez magda » 29 gru 2013, o 12:05

jak zawsze,nic dodać nic ująć! :lool:
magda
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 gru 2013, o 19:56

Koniecznie napisz jak o treningach z Agą ;)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 2 sty 2014, o 16:45

Polo & Ja poznajemy Warszawę. Jeżeli pogoda dopisze to jutro wybieramy się na dłuższą wycieczkę :lool: :lool:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Re: Polo, mój mały łobuziak

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 12 sty 2014, o 10:48

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 12 sty 2014, o 10:49

Muszę zacząć zabierać ze sobą porządny aparat :głupol: :głupol:
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 12 sty 2014, o 12:56

Wypisz,wymaluj moja Kora,jest słodka.Pozdrawiam.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje