Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez mariola » 01 sie 2012, 21:21

od jakiegos czasu widzialma ze lize sobie siusiaka a dzis zobaczylam jak lezal ze ma taka zielonkawa wydziline na siusiaku tzn wycieka mu co to moze oznaczac po piesku nie widac ze by go to bolalao czy przeszkadzalo
mariola
Losowy avatar

Re: pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 01 sie 2012, 21:47

to moze byc stan zapalny mój poprzedni pies to miał i wet powiedział ze u samców to sie zdarza gdy sa pobudzone nadmiernie i kazał przemywac wiadome miejsce nadmanganianem potasu .Chyba nie pokręciłam nazwy
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez mariola » 02 sie 2012, 09:55

tzn jak pobudzone on ma 5 miesicy chodzi o wiek szczeniecy
mariola
Losowy avatar

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 02 sie 2012, 13:35

To pewnie ropa a więc stan zapalny. Koniecznie do weta, tym bardziej, że to szczeniak.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez mariola » 04 sie 2012, 14:25

bylam u weta kazal czekac bo mowi ze to nic takiego
mariola
Losowy avatar

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 04 sie 2012, 14:31

Na co czekać, skoro to nic takiego? Ciekawa diagnoza.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez zagawor » 18 gru 2012, 00:19

u mojego pieska też pojawiła się ta wydzielina tylko w kolorze biało-żółtawym, wszędzie zostawia plamki. Pies ma już trzy lata i nie wiem czy to może od wstrzemięźliwości :-)a może jakieś zapalenie???
zagawor
Losowy avatar

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 18 gru 2012, 14:38

zagawor napisał(a):u mojego pieska też pojawiła się ta wydzielina tylko w kolorze biało-żółtawym, wszędzie zostawia plamki. Pies ma już trzy lata i nie wiem czy to może od wstrzemięźliwości :-)a może jakieś zapalenie???


cyt: czy to może od wstrzemięźliwości :-)
co to znaczy? czy myslisz ze pies musi sobie koniecznie "pociupciac" zeby mu bylo lzej ..czy jak? :głupol:
a z ta wydzielina: bez przesady moje mile panie... jesli penis psa nie jest zaczerwieniony, opuchniety, czy inaczej...zmieniony- to nie ma obaw to calkiem normalne! (ta wydzielina sie jakos nazywa- ja niestety nie wiem jak)
Ale: bez paniki!
Bazooka
Losowy avatar

Re: Pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez dariex » 18 gru 2012, 16:42

Zacytuje swoją wypowiedz z innego forum:

Żółto-zielona wydzielina to smegma i jest normalnym zjawiskiem u psa,jesli jednak w ostatnich dniach jej ilosc znacznie sie zwiększyla lub pies jakos zdecydowanie bardziej zaczął by się wylizywać,to warto odwiedzić weta,aby wykluczyć stan zapalny

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 38
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: pomocy co to za dziwna wydzielina

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 18 gru 2012, 17:02

Trochę nie na temat, ale weszłam tu i o mało co nie straciłam wzroku. Moderatorze, proszę wymoderować, bo oczy bolą... .
sylwia1231 napisał(a):to moze byc stan zapalny muj poprzedni pies to miał i wet powiedział ze u samcuw to sie zdarza gdy sa pobudzone nadmiernie i kazał przemywac wiadome miejsce nadmanganianem potasu .CHyba nie pokręciłam nazwy


Zrobione /niewidzialna ręka/
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 34
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 28
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post