Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Pomocy

Nieprzeczytany postprzez kupaklopshe » 21 sie 2016, 12:46

Witam mam pytanie mam okazję przygarnąć owczarka niemieckiego ale był on cały czas na dworze a ja bym chciała do domu bo moim zdaniem pies musi być w domu z ludźmi ma ona 4 lata i nie wiem czy nie będzie jej źle w domu bo cały czas na dworze i nagle zmiana że w domu nie chciałbym żeby coś jej się stało proszę o szybkie odpowiedzi. :on:
kupaklopshe
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Wojtek
Wiek: 25
Lokalizacja: Kościan
Dołączył(a): 21 sie 2016, 12:42

Re: Pomocy

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 21 sie 2016, 14:36

A masz domek z ogródkiem i oferujesz psu możliwość wejścia do domu, czy mieszkanie w bloku?
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 27
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: Pomocy

Nieprzeczytany postprzez kupaklopshe » 21 sie 2016, 17:07

Wokół mojego domu jest dużo łąk pól mieszkam na wsi na podwórko nie za bardzo bo nie mam ogrodzenia ale zapewnie mu długie spacery
kupaklopshe
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Wojtek
Wiek: 25
Lokalizacja: Kościan
Dołączył(a): 21 sie 2016, 12:42

Re: Pomocy

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 21 sie 2016, 21:06

Jeśli pies ma 4 lata i calutkie życie spędził na podwórku, nie będąc nigdy specjalnie wpuszczany w domu, może być mu ciężko przestawić się do mieszkania wewnątrz. Po prostu zajmie to trochę czasu i mogą się pojawić różne problemy (np. najbardziej trywialne - jak zasygnalizować człowiekowi, że musi iść za potrzebą na spacer...?). Acz są po prostu psy, które w miarę bezboleśnie i szybko przywykną, a są takie, które długo będą się przystosowywać do zmiany. Na to nie ma recepty.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 27
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: Pomocy

Nieprzeczytany postprzez Zgój » 22 sie 2016, 10:16

Bonnie jak była po operacji stawu łokciowego przez dwa tygodnie była w domu (poza tym cały czas przebywa na dworze). Jak chciała wyjść na siku siadała przy drzwiach i od razu było wiadomo o co jej chodzi. Problemem raczej będzie temperatura. Pies który przebywa cały czas na dworze przygotowuje futro na różne warunki (futro jest twardsze i ma więcej podsierstka). Jak pies będzie w domu może mu być po prostu gorąco więc zaopatrz się w dobry furminator i często go wyczesuj. Poza tym nie sądzę aby pies nie był w stanie się przestawić. ON-ki potrzebują towarzystwa i raczej chętnie będzie spędzał czas w domu niz sam na dworze. Pozostanie tylko kwestia rozładowania energii. Dwa tygodnie pobytu Bonnie w domu kosztowało nas dwa ręczniki, dywanik w łazience i parę butów. Pies który przebywa na zewnątrz sam sobie energię rozładuje a jeśli jeszcze ma do tego kopana (tak jak w przypadku Bonnie) to problemu nadmiaru energii nie ma. Natomiast jeśli pies jest w domu to po prostu trzeba mu zapewnić odpowiednią dawkę ruchu.
Zbój, Bonnie i Minnie
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
Zgój
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zbój & Bonnie
Imię: Paweł
Wiek: 43
Lokalizacja: Zasów
Pochwały: 11
Dołączył(a): 25 sty 2016, 13:48

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post