Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Poobcierane opuszki łap

Nieprzeczytany postprzez JanekAtos » 26 lut 2011, o 16:58

Zauważyłem że mój pies ma zaczerwienione opuszki łap oraz miejsca pomiędzy nimi. Ciągle liże te ranki. Czy ktoś z was miał podobny problem i jak poradziliście sobie z nim? Jakieś maści, żele? I co ewentualnie zrobić, żeby nie lizał tej łapy bo tylko tym pogarsza sytuację.
JanekAtos
Losowy avatar

Re: Poobcierane opuszki łap

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 26 lut 2011, o 17:01

Sprawdź tu:
viewtopic.php?f=8&t=110
Kilka wypisanych specyfików.

Spróbuj nawilżać łapy żeby nie były za suche opuszki np. wazeliną lub oliwką dla dzieci.
Majkowa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez JanekAtos » 26 lut 2011, o 17:22

Jakiś antybiotyk by się przydał.
JanekAtos
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 27 lut 2011, o 08:36

A ja bym się zastanowił, skąd to się wzięło. Może od chemii, którą się sypie u nas chodniki? Ale nie wiem gdzie mieszkasz w stanach ( bo na Florydzie czy w Kaliforni chyba nie ma śniegu)i czy tam jest taki zwyczaj.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Nieprzeczytany postprzez Gita » 27 lut 2011, o 10:02

Jeżeli pies mieszka w domu, to mogą mu szkodzić środki chemiczne do mycia podłóg.
Gita
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 15 maja 2011, o 17:17

wczoraj Spajder pościnał na boisku opuszki smaruje mu je wazeliną bo ciągle je liże i łapki są mokre macie może jakiś inny sposób?
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje