Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Porady czyli co z czym i domowymi sposobami

Nieprzeczytany postprzez malkin » 22 wrz 2013, o 12:51

Chyba nie ma takiego watku o poradach.

Wpisujemy tu co i jak oraz z czym.

no to ja pierwsza.

Jedną poradę a propos ściągania sierści z podłogi już ode mnie mieliście ( to ta z ściągaczką do szyb) teraz znalazłam coś takiego

Ukradzione zfb - porada Majki, jak wyczyścić klawiaturę jak klawisze "szwankują":
Cyt: "Wyciągnąc jeden klawisz- jak się uda to pod nim znajduje się taka mała gumka , proszę ją wyjąć (szczypczyki, pęseta) , przetrzeć ją od spodu spirytusem... to samo z metalem , którego dotykała... odczekać chwilę aż % dokładnie odparują ... następnie obie te przecierane powierzchnie delikatnie kilkakrotnie 'pomazać' miękkim grafitem 2B, 3B ( wsiorypka czy z ołówka drewnianego czy wkładem do ołówków automatycznych), złożyć i ... powinno zacząć kontaktować" .
Rada ciekawa
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Re: Porady czyli co z czym i domowymi sposobami

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 22 wrz 2013, o 14:35

Ciekawa porada.....nie omieszkam wyprobować.Pozdrawiam.
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje