Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Posiadane szelki - fotogaleria.

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 21 paź 2012, o 14:25

saacrum napisał(a):my mamy 2x guardy, juliusy i idą do nas sledy :lool: :lool:

O, czyli już zamówiłaś te sledy ? :D Ja nadal nie :ooops:

My mamy tylko juliusy :
Obrazek
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 21 paź 2012, o 14:46

Nasze szelki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Muki » 17 kwi 2013, o 22:35

też używamy Julius K9 na okrągło od 2 lat sa super :brawo: do tego 15 metrowa smycz też Julius i las jest nasz ...

Obrazek
Muki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kamila » 7 sty 2014, o 20:37

Ponizej kopiuje ze strony producenta.
Różnice między uprzężami K9 POWER (1997) i IDC POWER ® (2010):

1. pas odblaskowy uprzęży IDC ® położony niżej w porównaniu do K9 Power, opiera się psu na mostku i nie obciąża tchawicy

2. klamra zapinająca jest w uprzęży IDC ® wyżej, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza ruchów

3. Powierzchnia uprzęży IDC ® pokrywa bok psa w mniejszym stopniu

4. wymienna naszywka w IDC ® przymocowana jest ukośnie i napis widoczny jest równie dobre z boku i od góry

5. Od rozmiaru IDC ® 0 do 4 bezpieczne zamknięcie uchwytu na zatrzask

6. Od rozmiaru IDC ® 0 do 4 uchwyty latarek umieszczone w najbardziej optymalnej lokalizacji

Juz trzeci dzien mysle, ktore zakupic...starszy czy nowszy model?
To co do mnie przemawia to punkt 1.Pozostale jak dla mnie nie maja znaczenia. Moze ktos mial starszy model a obecnie nowy i moze cos powiedziec na ten temat. Czy starszy model rzeczywiscie obciazal tchawice i byl tak wysoko? Czy to rzeczywiscie takie super ulepszenie, ze teraz jest na wysokosci mostka psa. To beda nasze pierwsze juliusy- beda na pewno :yahoo: , jeszcze tylko nie wiem ktore :ooops: .

Do tej pory uzywalismy ruffwear.
Obrazek
Plecaczki uzywane tylko kilka razy, jakies takie za duze...poza tym jak dla mnie pies to nie zwierze juczne, zeby sam nosil sobie wode. No ale darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada, plecaczki i szelki to byl prezencik od tesciowej, takze kilka razy psiak nosil sobie w plecaczkach swoje pilki i worki na qupy :lool:
Kamila
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazir
Imię: Kamila

Nieprzeczytany postprzez gosiaczek1313 » 7 sty 2014, o 21:48

Mam starsze powery SR i nowsze IDC - obie pary rozmiar 2 - i pod względem położenia pasa nie widzę w zasadzie różnicy. Ale nie mam pojęcia, z którego roku są te starsze, bo na metce takiej informacji niet; może np. na przestrzeni czasu zmieniali położenie pasa i u mnie jest już tak samo...
Natomiast powery są grubsze i nieco cięższe od IDC
gosiaczek1313
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Łapa
Imię: Gosia

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje