Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Posłania

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 06 sie 2012, 11:20

Jako że pierwsze urodziny paskudy już za 11 dni szukam odpowiednio niezniszczalnego posłania :DJakieś propozycje?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 06 sie 2012, 14:11

Hmm.. może prywatna, Xandorkowa kanapa ? :lool:
Po co mu jakieś psie legowisko, kanapa bardziej go ucieszy :roftl:
Ostatnio w TK MAXXX widziałam kanapę dla yorka :-O
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 19
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 06 sie 2012, 17:37

Może takie?
http://allegro.pl/mata-legowisko-kojec- ... 77460.html
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 23
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 06 sie 2012, 17:46

My w ostatnim tygodniu zaopatrzyłyśmy się w nowe legowisko (bodajże już 4). Kupione w Kakadu, ma metkę "Meduza" - ale jednak trochę inne niż to na pokazane zdjęciu. Jak będziesz chciała, to wrzucę potem foto. Tajga uwielbia tam spać, ale ona wgl dużo czasu spędza 'u siebie' na pontonie - chyba po prostu lubi.

Szczerze mówiąc, to nie spotkałam jeszcze niezniszczalnego posłania, niestety.
Ale jeśli dobrze się orientuję, to ktoś tutaj polecał legowiska z ekoskóry, że są dość wytrzymałe - chyba Brawurka ;-)

Zależy też jakiego legowiska szukasz, czy normalnego posłania, pontonu, czy może wiklinowego kosza - powiedź, to będziemy szukać konkretnego typu :ok:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 23
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 06 sie 2012, 19:42

tylko nie wiklina bo zje w ciągu nocy! :DTakiego pontonu raczej :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 06 sie 2012, 20:02

Wtrącę tylko nieśmiało, że na pewnym etapie życia owczarka (przynajmniej mojego) nie ma czegoś takiego jak legowisko niezniszczalne.. :lool:
Zakupiłam nawet swego czasu ponton z cordury reklamowane jako niezniszczalne właśnie..nic z tego zostało pożarte...

W związku z tym zrezygnowałam z "wypychanych" posłań na rzecz tzw "dry bed"

http://www.olino.com.pl/

dopiero niedawno zufałam Lenie na nowo i kupiłam porządne legowisko, mięciutkie (nawet Miniuś je sobie upodobał)

Tak mi się zdawało, że podobny temat już był...może coś wybierzesz..

legowiska-t213.html
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 07 sie 2012, 08:49

Jak ja się ciesze że moja nie zjada swojego legowiska. My mamy swoje od pierwszych dni kiedy Gabi z nami zamieszkała. Łatwo się czyści bo bezproblemu mieści się w automacie :P

Obrazek
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 30
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: Posłania

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 07 sie 2012, 10:32

My możemy mieć każde legowisko bo Torinka żadnego nie zniszczy w żaden sposób. Nie dość, że go nie gryzie to jeszcze wogle w nim nie śpi. Uznaje tylko podłogę, szczegolnie kafelki.
Mieliśmy wiklinę, jest w piwnicy jak nowa, mieliśmy dry bed, jest w piwnicy jak nowy.
Najrzyjemniejsza była wiklina, bo materacyk łatwy był do wytrzepania, czy wyprania, natomiast dry bed się nie sprawdził z uwagi na to, że "łapie" kudły , poza tym włazi w niego piasek i trzeba solidnie się natrzepać, sam odkurzacz nie wystarczy.
Torze wystarczy pamięć, gdzie stało legowisko, by można wymagać od niej wykonania komendy "na miejsce" :roftl:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 23
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje