Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Poszukuję szkoleń:)

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 19 cze 2013, o 16:44

Jestem na etapie poszukiwań szkolenia dla psiaka który niedługo do mnie zawita interesuje mnie konkretnie IPO i PT(więcej będę wiedziała jak poznam malucha ), ale na razie z ciekawości :ooops: czy ktoś zna na podkarpaciu taką osobę? Konkretnie okolice Rzeszowa i Mielca:) z góry dzięki za informacje
margo870
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Re: Poszukuję szkoleń:)

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 19 cze 2013, o 22:03

Słyszałem o jakiś szkoleniach w Krośnie, ale musisz poszukać inf bo kiedyś coś mi się przewineło.
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 20 cze 2013, o 06:22

Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 20 cze 2013, o 08:53

W Hermanowej k.Rzeszowa jest Szkoła ,, Natura Wilka'', z IPO, nie byłam tam niestety.
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 20 cze 2013, o 23:27

Nesa napisał(a):W Hermanowej k.Rzeszowa jest Szkoła ,, Natura Wilka'', z IPO, nie byłam tam niestety.

też ich znalazłam przez FB ale mi nie odpisują a stronę mają jakąś poblokowaną
margo870
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje