Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

potyka się

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 9 cze 2012, o 21:04

Witam zula często potyka się o swoje przednie łapy czy to normalnie .Ma 15 mc.60 cm.w kłebie warzy 28 kg : :-) prosze o opinie .
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: potyka się

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 10 cze 2012, o 06:33

Zdefiniuj słowo często. Zauważyliśmy że jak V. ma za długie pazury to zdarza mu się okazjonalnie potknąć.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 10 cze 2012, o 09:38

Przeważnie na początku spaceru kilkakrotnie, córki mówia ,że z zuli taka sierota jest .
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 10 cze 2012, o 09:50

a chodzi, biega normalnie? nie kuleje, nie bolą jej łapy, nie ma startych poduszek, nic jej się nie wbiło między poduszki?
beatrx
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 cze 2012, o 10:27

Moja Sonia też czasami się potyka o własne przednie łapy... najczęściej, przez dziurę w drodze czy krzaczek trawki. Tylko ona ma zdeformowane te łapy i myślę, że to przez to. Ale to przeważnie jak jest zmęczona i nie uważa jak drepta....
my się nauczyliśmy z tym żyć :ok:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 10 cze 2012, o 21:16

Dziekuje za opinie i porady ,zula miała kolec ostu tam mi sie wydaje wbity ,miedzy palcami taki cienki ostry jeszcze raz bardzo dziekuje :yahoo: Wykułam go odkaziłam i poczkam czy,jest ok :ok:
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 12 cze 2012, o 21:14

Moj Max tez sie na spacerach potyka. Kilka razy na 15km, tak mniej wiecej. Ale widze, ze lezie jak sierota ;-)
nebrot
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje