Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Powitanie:)

Nieprzeczytany postprzez Lecia » 4 lut 2016, o 11:17

Dzień dobry wszystkim forumowiczom :-)

ujawniam się, na razie śledziłam forum "po cichu" ale jednak wypada się przywitać i przedstawić, i opowiedzieć troszkę o sobie ;)
Mam na imię Anna, i razem z mężem marzymy o owczarku. Nawet udało się nam to marzenie zrealizować w zeszłym roku, niestety my, a raczej nasz kochany Brego miał pecha i trafiliśmy na złego weta :(maluch złapał parwo, i niestety mimo że prowadziło go dwóch weterynarzy - nie umieli poznać choroby :(dopiero gdy pojechaliśmy do trzeciego udało się malucha zdiagnozować, ale niestety już za późno - maluchowi (nie wiem czy przez kroplówki czy przez odruchy wymiotne) dostała się woda do płuc i mimo reanimacji nie udało się go uratować :(długo płakaliśmy (no cóż, szczerze mówiąc do tej pory się zdarza) ale zdecydowaliśmy że jesteśmy gotowi na przyjęcie nowego psiaka w tym roku, przynajmniej mamy na to nadzieję :)
Na tę chwilę zamierzam przejrzeć forum najdokładniej jak potrafię, może czasem o coś zapytam i Was pomęczę ;-)

pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim Wasze cudowne psy :lool:(niech każdy psiak czuje się wirtualnie wymiziany tam gdzie lubi najbardziej :-))
Lecia
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Anna
Wiek: 26
Lokalizacja: Sulejówek
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 13:14

Re: Powitanie:)

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 4 lut 2016, o 12:20

witam na forum :)dante i nixi pozdrawiają serdecznie :)a z jakiej hodowli pochodził brego ? :)
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 1 lis 2014, o 18:15

Re: Powitanie:)

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 6 lut 2016, o 21:54

Witamy na forum Ja wraz z moją 3- letnia Korą, Witaj wśród nas.
danuta waniek
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Wiek: 60
Lokalizacja: slaskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:06

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post