Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Powrót do przeszłości

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 13 lut 2013, o 13:59

reinevan napisał(a):
To powykrzywiane coś na środku, z fryzurką a'la beatles :roftl:

Slayer, Sepultura, Kreator, Obituary, Running Wild - ech to były czasy aż się łezka w oku kręci.
Stary, zdezelowany, odziedziczony po siostrze "Kasprzak" i jazda, do momentu aż rodzice nie wrócili z pracy z powitaniem: "ŚCISZ TEN ŁOMOT!!!" :roftl:

Ładny chłopczyk był z Ciebie :D
U mnie tak źle nie było, bo tato przez jakiś czas słuchał Mety i Slayera :lool: Kradłam mu kasety :D

Z kumpelą robiłyśmy sobie takie foty :roftl:

Obrazek
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 13 lut 2013, o 22:59

Był jeszcze Nick Cave

Acid Drinkers, udało mi się pojawić kilka razy na koncercie i nawet kiedyś miałam okazję stuknąć się kufelkiem z Litzą :) Och jak ja ich kochałam :D Mama mi powtarzała że to szatany jakieś, recydywa i margines społeczny :roftl: :roftl: :roftl:

Illusion

Scorpions, ale chyba już ktoś wrzucił link, byłam na koncercie w Krakowie jak jeszcze istniała Inwazja Mocy, najlepszy koncert na jakim byłam, jedyny w swoim rodzaju.

Ale to wszystko było później, dużo później, w podstawówie królowały boysbandy :D w Liceum już troszkę zmiana na cięższy kaliber :D a teraz zupełnie co innego :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 14 lut 2013, o 08:24

Ja słuchałem Roxette czy Jacksona, a Wind of Change kojarzy mi się głównie ze szkolnymi dyskotekami :D
Był też Kris Kross

Najbardziej lubiłem Modern Talking:

Miałem nawet ich plakat i to taki duży specjalnie kupowany - nie z gazety :lool: Do tej pory lubię ich piosenki mimo, że słucham już zupełnie innej muzyki ;)

Potem przyszła całkowita odmiana:

Sepultura, Pantera itp. Kiedyś jakaś starsza pani przechodząc pod moim oknem przeżegnała się kiedy usłyszała jak słuchałem muzyki :D

Poza tym mnóstwo czasu śmigało się po dworze. Graliśmy w piłkę czy jeździliśmy na rowerach robiąc naprawdę długie dystanse. Śmigałem nawet na rolkach :D Komputery też już były (Atari), ale nie siedziało się przy nich aż tak dużo.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 14 lut 2013, o 11:06

Kalten, strzał w dziesiątkę!
A to pamiętacie?
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 14 lut 2013, o 11:57

Kelly family i NKOTB, odwieczna wojna między fanami hahahahha
ooo a pamiętacie Papa Dance? Ja nie pamiętam żebym słuchała ale mama usilnie próbuje mi wmówić, że kochałam ich i tańczyłam i śpiewałam :D Więc jeśli mama tak mówi to musi to być prawda :D

I Mydełko Fa sialala la lala :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 lut 2013, o 13:52

Ja słuchałam Papa Dance we wczesnej podstawówce, nawet u rodziców jeszcze gdzieś leżą na winylu :D Największym hitem był ten kawałek:

I ten:

:roftl:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje