Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do przeszłości

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 9 lut 2013, o 22:57

Pamiętacie te czasy kiedy zamiast komputera była piłka? Zamiast telefonu był dzwonek do drzwi? Kiedy nie było internetu, smartfonów, konsol, tabletów, kablówek? I jedynym miejscem do zabawy było "na dworze" ? I jakoś żyliśmy :D Nie podejrzewam żeby ktoś się wtedy nudził :) Życie zmuszało do kreatywności. Byli policjanci i złodzieje, Indianie, Wyścigi rowerowe, drążenie tuneli w wysokich trawach na polu sąsiada :) Zimą budowanie zamków, wojny na śnieżki, przemoczone rękawiczki, buty i ogólnie wszystko co miało się na sobie. A później gdy człowiek już trochę "wydoroślał" nastały lata 90te :D
Lata boysbandów, dziwnych fryzur i stylizacji :D New Kids On The Block, Roxette, Worlds Apart, Caught in the Act, East 17... Pamiętam, że każda z nas kochała kogoś innego, pokoje były wytapetowane plakatami uśmiechniętych chłopców od sufitu po samą podłogę :) A jakby tylko któraś spróbowała źle powiedzieć o którymś chłopaku z ulubionego boysbandu! Obraza majestatu na co najmniej miesiąc!
Ja kochałam New Kids On The Block :D Na kasecie wideo miałam nagrane wszystkie teledyski jakie tylko udało mi się trafić w TV. Tańczyłam układy przed TV :D Śpiewałam na cały regulator mimo, że wokalnie u mnie nie za specjalnie :D Marzyłam by znaleźć się w Bostonie i spotkać ich gdzieś na ulicy :D Ach, to były czasy :D Teraz już nie ma takich boysbandów :D
A Wy? Jakie mieliście preferencje muzyczne w latach 90-tych? :D

Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Re: Powrót do przeszłości

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 10 lut 2013, o 00:45

Ja ma dość eklektyczny gust - jeśli można tak rzec. Jestem nieco starsza od Ciebie :ooops: i na ten przykład pamiętam jak pojawiło się MTV. Była to stacja nadająca muzykę - niestety teraz MTV to mdławe seriale :negatyw:

A oto co lubiłam i o czy nie zapomniałam i co przyszło mi do głowy jak tylko przeczytałam Twój wpis:

rok1985 :lool:

rok 1987 - cóż za głos :zakochany:

i oczywiście moja ulubiona piosenka po dziś dzień - wprawdzie nie moja młodość (1978), ale i tak mi się podoba (od ...dziesięciu lat :taniec:)

Oj pograłabym z chłopakami w kapsle w piaskownicy :lool: , wzięła do ust donaldówkę, beztrosko powłóczyła się naokoło jeziora, pośmigała na moim Flamingu, posłuchała starych winylowych płyt z Fogiem, Jantarką i Tercetem Egzotycznym. Ależ ja jestem stara :przerażenie:
Ostatnio edytowano 11 lut 2013, o 23:01 przez Szpak, łącznie edytowano 1 raz
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 11 lut 2013, o 19:57

Moje pierwsze zarejestrowane wspomnienie to gigantyczne morze gruzów, jakim była Warszawa po 1945 roku.

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 11 lut 2013, o 21:36

Bejti, u mnie to się szło na pole! :yahoo:
Pamiętam vibovit zlizywany z ręki w nadmiarze.
NKOTB pamiętam, ale jakoś nie szalałam za nimi.
Donovan to co innego, a ta piosenka szczególnie:

-- 11 lut 2013, o 21:38 --

A jak sobie przypominam tę scenę z Pianisty, kiedy Szpilman wychodzi z ukrycia i taka Warszawa, jak Pani Zofia pisze, mu się jawi, to aż mnie ciarki przechodzą. Nawet nie chcę myśleć, jak to było wtedy... .

-- 11 lut 2013, o 21:42 --

No i jeszcze to, o rany... .

-- 11 lut 2013, o 21:46 --

Jeszcze! A to, pamiętacie?

A ja dzisiaj rozumiem każde słowo tej piosenki. Kto by pomyślał, że mnie los rzuci do kraju lambady... . Tańczyliśmy w przedszkolu i to chyba najlepsze moje wspomnienie z tamtych czasów.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 11 lut 2013, o 22:18

Lambada! Pamiętam, że od mamy dostałam na urodziny kasetę Kaomy :D Jaki to był szał :D I te spódniczki lambadówki :D miałam bialą i różową :lool:

edit: Donovana nie pamiętam ale pamiętam ten kawałek z pierwszego linka :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 12 lut 2013, o 15:40

O rany, słuchałam NKOTB i teraz się tego wstydzę ;) Ale zanim to nastąpiło, były i inne hity:

A potem przyszła kolej na:

Marzyłam o sukni z ostatniego clipu ;)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 12 lut 2013, o 17:36

Guns and Roses też słuchałam. Mój brat był bardzo podobny do Axla w tamtych czasach.
A to?
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 lut 2013, o 17:57

Fajne klipy wstawiacie, Guns N' Roses, Lambada Kaomy i Rick Astley rządzą. :lool: W latach 90-tych słuchałem Roxette i ... reggae - nałogowo kolekcjonowałem kasety. Wciąż lubię taką muzykę.

Bejti, wiesz że NKOTB reaktywowali się ostatnio? Nawet wypuścili singiel:

To jeszcze może ode mnie trochę "dziewczynek" popularnych w latach 80-tych i pierwszej połowie 90-tych.

Sabrina:

Samantha Fox:

Sabrina i Samantha 25 lat później:

Sandra:

C.C. Catch:

I ostatnia ale nie najgorsza Bonnie Tyler:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 12 lut 2013, o 18:09

No to mamy kolekcję!
Tak sobie myślę, że teraz to takie śmieszne pioseneczki, ale Ci ludzie mieli nawet niezłe głosy. Dzisiaj przy tych wszystkich możliwościach technicznych ze świecą szukać takiego głosu jak choćby Bonnie.
Większość dzisiejszych gwiazdek to nawet na żywo nie śpiewaj, bo po prostu nie potrafią.
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 lut 2013, o 18:53

O jaaa... pierwszy raz na oczy widzę teledysk do słynnego Boys Boys ;-) Niezły przypał :P
Dla mnie z ambitniejszej muzyki to oczywiście Król Popu.

Earth Song

Black or White

Moje ulubione wykonanie Earth Song - Kamil Bednarek i jego drużyna w Bitwie na głosy:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje