Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Problem!

Nieprzeczytany postprzez KaMcIa21041991 » 31 sie 2011, o 13:10

Od trzech dni jestem posiadaczką cudownego owczarka, u poprzednich właścicieli był chowany w domu u mnie ma zrobiony kojec 4,5 x 3,5. Żeby nie przeżył dużego szoku siedzi troszkę w domu trochę na dworze, z tym że kiedy tylko znikam z jego pola widzenia od razu wbiega na schody i drapie drzwi. Czy w ogóle mogę teraz przyzwyczaić go do kojca? Jestem przeciwniczką trzymania psów na dworze ale nie mam jak trzymać go w domu ponieważ mieszkam jeszcze z rodzicami. Serce mi pęka jak on skomli.
KaMcIa21041991
Losowy avatar

Re: Problem!

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 31 sie 2011, o 13:31

co prawda mieszkam w bloku, ale uważam że Ares jest jeszcze za młody, aby całkowicie sam siedział w kojcu, moim zdaniem powinnaś go stopniowo przyzwyczajać do niego, aby mu się pozytywnie kojarzył, aby chciał w nim zostawać, aby ten kojec był dla niego oazą spokoju, miejscem wypoczynku. Ale z racji, że ja blokowy mieszczuch to niech się wypowiadają Ci co mają psiaki na dworze, niya ??
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez KaMcIa21041991 » 31 sie 2011, o 14:08

No właśnie tak robię, zostawiam otwarty kojec z jego ulubioną zabawką i smakołykami. Teraz już po fakcie uważam że lepiej było kupić psa z hodowli niż odkupować:-(
KaMcIa21041991
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 31 sie 2011, o 14:27

Po pierwsze witam moją imienniczkę a po 2 ja swoje psiaki uczyłam w ten sposób ,że psiaka karmiłam tylko w kojcu co jest dużym plusem moje psy wiedza już ,że gdy niosę jedzonko lub kostkę i wypowiem magiczne słowo "BOKS" to one juz czekają w środku :) Maluszka możesz już przyzwyczaiać do kojca :) Troszkę poskomli a potem mu przejdzie uwież :)
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez KaMcIa21041991 » 31 sie 2011, o 18:29

Również witam imienniczkę:-). Jest młody bo ma 3 miesiące więc mam nadzieję że nie będzie mi miał tego za złe:-). A podwórko jest ogromne więc ma duże pole do popisu, jakoś to przetrwam.
KaMcIa21041991
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 31 sie 2011, o 19:17

Sokojnie da rade sobie :) Jestem tego pewna tylko trzeba mu zapewniac kontakt z człowiekiem jak i wszystkim co sie dzieje za ogrodzeniem :)
Camila
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje