Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

PROFINE

Nieprzeczytany postprzez puma » 4 maja 2011, o 21:53

Dzis natknelam sie na ta karme w hurtowni, podobniez to nowosc, dopiero wchodzi do sklepow, karma super premium, zainteresowal mnie sklad, a konkretniej kurczak na pierwszym miejscu. Jak narazie karmie swojego psa Happy Dogiem maxi junior (rowniez super premium) i zastanawiam sie czy jest sens przestawiac ja teraz na Profine ? Ogolnie sklad podobny do naszego HD tyle, ze u nas na pierwszym miejscu kroluje niestety kukurydza, a tutaj miesko, no i u nas jest ryz, a tu mamy ziemniaki, o ktorych nie wiem zupelnie co myslec, na plus na pewno jest olej z lososia w skladzie i Yucca Schidigera ktorej w HD nie ma. Ceny sa mniej wiecej zblizone, potrzebuje opinii osob, ktore karmily swoje psy ta karma, w szczegolnosci interesuje mnie wresja Junior Large Breed.

http://www.prozoo.pl/szukaj,rodzina,2,Junior_large_breed_chicken_&_potatoes.html
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Re: PROFINE

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 maja 2011, o 08:14

dość kusząca propozycja, ciekawe czy ktoś już był jej królikiem doświadczalnym :ooops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje