Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Program "Przygarnij mnie"

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 7 maja 2016, o 08:15

to że Pan Mariusz kiedyś powiedział na początku programu że pies będzie siedział cały dzień w kojcu to nie znaczy że tak będzie i że tak jest w tej chwili.tak na prawdę mówi się dużo robi się mało i może tutaj też tak jest, myślę że nie ma co gdybać bo moim zdaniem lepiej że ten beryl jest u niego niż u osoby która zamknie go na łańcuchu i bóg wie co by robił z tym psem.miejmy nadzieje że w trzeciej edycji Pan Mariusz przyjdą z odwiedzinami tak jak to było w ostatnim odcinku że było kilka osób z tamtej edycji.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 7 maja 2016, o 14:03

no w tej chwili tak nie ma, bo przecież widać że ten pies stoi uwiązany na smyczy raz pod jedną altanką raz pod drugą i kojca żadnego nie ma. nie no jasne, nie bierzmy pod uwagę tego co mówił tylko wymyślmy coś sobie :mur: a moim zdaniem lepiej żeby ten pies trafił do kogoś, kto faktycznie wie czego ONek potrzebuje i nie chce z psem walczyć.
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez wujek » 7 maja 2016, o 21:46

beatrx napisał(a):no w tej chwili tak nie ma, bo przecież widać że ten pies stoi uwiązany na smyczy raz pod jedną altanką raz pod drugą i kojca żadnego nie ma. nie no jasne, nie bierzmy pod uwagę tego co mówił tylko wymyślmy coś sobie :mur: a moim zdaniem lepiej żeby ten pies trafił do kogoś, kto faktycznie wie czego ONek potrzebuje i nie chce z psem walczyć.

I wlasnie o tym mowilem.
Oczywiscie Ty wiesz najlepiej co w tym wypadku potrzebuje Beryl ...

PS

A dlaczego nie piszesz, ze oddanie Wafla grupie mlodych celebrytow moze sie skonczyc powrotem psiaka do schroniska- np. gdy grupa sie rozpadnie i nikt z tej czworki nie wezmie psiaka pod opieke. To chyba jest gorsze niz przygarniecie przez Pudziana Beryla.

Rozumiem, ze Twoja wiedza opiera sie tylko wylacznie na owczarkach.

lulekp
wujek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Kola

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 10 maja 2016, o 07:29

no Beryl jest ONkiem, więc nie trudno przewidzieć czego potrzebuje i ze na pewno nie jest to klatka i samotność na podwórku...

a co do Wafla: uważasz, ze umowę ze schroniskiem podpisała cała grupa? i to jeszcze jako grupa?:D serio?:D przecież za psa bierze odpowiedzialność jedna osoba, pospisuje umowę i w razie "W" to ona za niego odpowiada. i wg Ciebie Gaja też wyleci z domu, jak grupa się rozpadnie? bo już kwestię tego, ze grupa nie deklarowała na wstępie, że w razie rozpadu pies wylatuje z domu.
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 10 maja 2016, o 13:39

W ostatnim odcinku Pudziana i Beryla było mało, ale widok był bardzo smutny - pies tak boi się ręki, że w końcu położył się na brzuchu prosząc "nie rób mi krzywdy" :(

wujek napisał(a):
beatrx napisał(a):no ale co psu z tego terenu? owczarek niemiecki nie potrzebuje terenu tylko właściciela. Pudzian jasno powiedział, że pies będzie tam cały tydzień sam, bo i jego tam nie ma, wraca tylko na weekendy. a w tygodniu psu oferuje poranne bieganie po lesie. po co sobie wmawiać, że będzie inaczej? jasne, że lepsze takie warunki niż życie u kogoś, kto się nad psami znęca. tylko serio miłośnicy ONków mają porównywać takie rzeczy?o.O

A moze po prostu trzeba dac szanse Pudzianowi? Po co wszyscy zakladaja ze bedzie zle i od razu skreslaja osobe.

I tak jeszcze w sprawie opinii o behawiorystce: nie widze nic zlego w jej radach.
Jak widze, to tutaj wiekszosc to "fachowcy" i kazdy z nich wie najlepiej wszystko, a kazdy inny to przeciez tylko ignorant i na pewno celebryta, ktory wszsytko robi pod publiczke.

Wadera napisał(a):Jest Mariusz, jest kolejny pies i słabo się robi... :(

Aneta Awtoniuk popełnia elementarne błędy, które nie przystoją komuś kto śmie się nazywać specjalistą od psów. Nauka przywołania najpierw Gai, a potem Gai i Wafla to jakieś nieporozumienia, a to przecież podstawowa komenda. To, że psy wykonały raz to znaczy, że rozumieją komendę i są w stanie ją wykonać zawsze i wszędzie? No prosze Cię, jak można takie bzdety ludziom wciskać?
Pies, który nie boi się burzy puszczonej z laptopa NA PEWNO (jej zdaniem) nie boi się też prawdziwej burzy? No błagam :mur:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 8 cze 2016, o 16:28

Chyba nie jest źle ;)

Obrazek
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 10 cze 2016, o 16:42

beryl ma koleżankę :)
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez darkaro » 11 cze 2016, o 09:34

Paulina K. napisał(a):beryl ma koleżankę :)

Tak, też to widziałam i trochę się zdziwiłam......
Tyle co trafił do niego problematyczny Beryl, który będzie wymagał dużo uwagi i pracy, a tu od razu kolejny pies i to jeszcze szczeniak?
Hmmm.... Jak dla mnie decyzja podjęta nieco pochopnie........
Wprowadzenie tak szybko następnego psa i to do tego smarka, przy niestabilnym emocjonalnie dorosłym psie, może się skończyć słabo......
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one" - anonim

http://www.Darkaro.pl
darkaro
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Darkaro
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 11 cze 2016, o 11:25

beryl już jest kilka miesięcy u Pana Mariusza. a dzisiaj widziałam filmik jak razem biegają po ogrodzie więc chyba nie jest aż tak źle :) beryl może i był problematyczny przez swoich poprzednich właścicieli może go źle socjalizowali i siedział wiecznie w kojcu.mam kolegę który ma starszego owczarka od mojego dantego o rok, źle go prowadził od szczeniaka a teraz ma problemy że nawet do weterynarza pojechać nie może. może Pan Mariusz się kontaktował z behawiorystką z programu i może ona mu pomogła podjąć tą decyzję. ja trzymam za nich kciuki :)
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 13 cze 2016, o 11:47

Osobiście, przestałam oglądać ten program w połowie drugiego odcinka drugiej serii.
Nie mogę patrzeć, jakie elementarne błędy są popełniane.
Pani Awtoniuk jest do bani, powiedziałam to wcześniej i podtrzymuję, zapewne poprą mnie również psiarze, którzy o szkoleniu i wychowaniu psów nieco wiedzą.
Idea piękna i na tym się kończy.
Z tego,co się gdzieś doczytałam,to z Awtoniuk współpracuje ktoś jeszcze i może jest lepszy od niej.
Jeżeli Pudzian chce Beryla,to super, tylko niech do licha, pracuje z kimś,kto ma pojęcie o szkoleniu,bo bardziej szkolenia psom i właścicielom trzeba, niż behawiorysty. Jeżeli chce drugiego psa,to też nie widzę w tym nic złego, jednak tak, jak poprzednio.
Możemy sobie bić o programie pianę,ale tak naprawdę, to widzimy ułamek tego,co faktycznie się dzieje i jakie uczestnicy napotykają problemy.
Boli mnie niekompetencja "fachowców" i twórców programu.
Niestety, kasa, kasa i jeszcze raz kasa i słupki oglądalności.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje