Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Program "Przygarnij mnie"

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 14 cze 2016, o 20:19

super, że Beryl będzie miał towarzystwo. byle tylko suczka nie została nastoletnią matką ani nie rodziła co cieczkę i będzie dobrze (chociaż chyba Beryl powinien być wykastrowany).
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 14 cze 2016, o 20:24

może i jest wykastrowany pewnie za kulisami programu Panu Mariuszowi doradzili aby go wykastrować (chyba że poprzedni właściciele to zrobili) albo przy zakupie suczki hodowczyni mu doradziła sterylizację suczki :) fajnie się ostatnio bawiły na filmiku dodanym przez Pana Mariusza na swoim fb.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 15 cze 2016, o 08:48

jak podpisał standardową umowę adopcyjną to powinien mieć tam zapis o kastracji. cóż, czas pokaże. na fb są już chętni na szczeniaki...
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 15 cze 2016, o 11:37

hehe :) nie czytam tych wszystkich komentarzy pod zdjęciami na profilu Pana Mariusza ale ludzie przecież wiedzą że bez hodowli nie można mieć szczeniąt i rozmnażać bez uprawnień hodowlanych to po co się pytają hehe :) ale suczka fajna, beryl też piękny psiak.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 15 cze 2016, o 14:55

ja tez wszystkich nie czytałam, ale zastanawiałam się skąd jest szczeniak i szukając odpowiedzi wpadłam na parę wpisów deklarujących chęć wzięcia szczyla po nich.
beatrx
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 15 cze 2016, o 16:12

miss jest z hodowli andomi poland z wrocka :) jest na sprzedaż mafia czyli siostra miss :) na wystawie we wrocławiu z zondu byli ci państwo i bardzo im się dante spodobał :) suczka z ich hodowli startowała z moją nixi.
Paulina K.
Klubowicz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje