Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Proszę o pomoc! Sunia po przejściach...

Nieprzeczytany postprzez dariex » 31 lip 2012, o 16:04

Z tego co wiem,to sunia miała zdaje się dziś pojechac do nowego DT.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez MidianOna » 6 sie 2012, o 00:26

Tak, sunia jest obecnie w drugim DT. Ale moje zdziwienie nie miało końca kiedy okazało się, że przy tym chłopaku który mi ją powierzył jest oazą spokoju i grzeczności. 0 atakowania czegokolwiek i kogokolwiek. Ale trafiła do dziewczyny, przy której podobno jest to samo co przy mnie. Saruś na dwór wychodzi więc z jej chłopakiem przy którym również jest ok. Z jednej strony się cieszę, bo zwiększa to jej szansę na dobry domek :) ale z drugiej trochę mi przykro, że ja nie umiałam sobie z nią poradzić i nie mogła zostać u mnie...
MidianOna
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 6 sie 2012, o 07:56

Midian, widocznie to nie był pies dla Ciebie. Twój jeszcze gdzieś czeka, albo dopiero się urodzi;) nie miej sobie za złe tego, że nie dałaś rady, w końcu doświadczenia nie masz i nie wiedziałaś co robić.
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje