Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Nieprzeczytany postprzez k_boeske » 12 maja 2017, o 14:53

Cześć miłośnicy owczarków! Mój pies nie jest rodowitym owczarkiem, ale jest nosicielem jakichś jego genów :)
Razem z moim psem Boccą przeprowadzam się w sierpniu z Poznania do Skelleftea w Szwedzkiej Laponii. Bocca jest psem ze schroniska. Pół roku temu ratowałem jej życie w klinice weterynaryjnej. Jest dla mnie ważna. Chcę pokazać, że istotne zmiany w życiu człowieka jak przeprowadzka do innego kraju, nie muszą kończyć się psim nieszczęściem. Planuję zrobić video relację z przygotowań, podróży i zamieszkania z psem w Szwecji. Jeśli chcecie śledzić nasze kroki i chcielibyście zobaczyć video zostawcie proszę swojego maila na bit.ly/kundeleknabiegunie Aktualna fotorelacja dostępna na http://www.instagram.com/kundelek.na.biegunie/
Czy ktoś wybierał się w tamte strony z psem i ma jakies doświadczenia/porady?
k_boeske
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Konrad

Re: Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Nieprzeczytany postprzez aim » 21 sie 2017, o 21:06

Bardzo wzruszajaca historia. Mi tez od jakiegos czasu marzy sie przeprowadzka do innego kraju. W sumie najbardziej odpowiadalaby mi Norwegia. Mam na miejscu kilku znajomych, udalo im sie znalezc naprawde dobre zarobkowo prace i nie maja zamiaru wracac. Ja niestety jestem w troche innej sytuacji, mam w Polsce swoje wlasne mieszkanie w blokach wiec to troche bardziej skomplikowana sprawa. Wlasnie orientujecie sie jak wyglada aktualnie rynek przeprowadzek miedzynarodowych? Zastanawiam sie do kogo zglosic sie z potencjalna przeprowadzka. Z przejrzanych ofert dobrze wypada Fortis https://www.fortis-przeprowadzki.pl/prz ... ia-polska/ Orientujecie sie moze cos wiecej na temat poziomu ich uslug? Wczesniej nie korzystalam z tego typu rozwiazan dlatego pytam :)
aim
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez Nbupo » 21 paź 2017, o 21:11

A ja wam zazdroszczę odwagi na przeprowadzkę w tak odległe miejsca. Bałabym się mieszkać tak daleko od bliskich...
Nbupo
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Kasia

Nieprzeczytany postprzez Eltis » 10 gru 2017, o 02:38

Nbupo napisał(a):A ja wam zazdroszczę odwagi na przeprowadzkę w tak odległe miejsca. Bałabym się mieszkać tak daleko od bliskich...

Nbupo, czasami nie ma wyjścia... czasami przeprowadzamy się właśnie po to, żeby być blisko kogoś ważnego... Życie pisze różne scenariusze...
Eltis
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Eltis

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje