Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Nieprzeczytany postprzez k_boeske » 12 maja 2017, 14:53

Cześć miłośnicy owczarków! Mój pies nie jest rodowitym owczarkiem, ale jest nosicielem jakichś jego genów :)
Razem z moim psem Boccą przeprowadzam się w sierpniu z Poznania do Skelleftea w Szwedzkiej Laponii. Bocca jest psem ze schroniska. Pół roku temu ratowałem jej życie w klinice weterynaryjnej. Jest dla mnie ważna. Chcę pokazać, że istotne zmiany w życiu człowieka jak przeprowadzka do innego kraju, nie muszą kończyć się psim nieszczęściem. Planuję zrobić video relację z przygotowań, podróży i zamieszkania z psem w Szwecji. Jeśli chcecie śledzić nasze kroki i chcielibyście zobaczyć video zostawcie proszę swojego maila na bit.ly/kundeleknabiegunie Aktualna fotorelacja dostępna na http://www.instagram.com/kundelek.na.biegunie/
Czy ktoś wybierał się w tamte strony z psem i ma jakies doświadczenia/porady?
k_boeske
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Konrad
Wiek: 26
Lokalizacja: Poznań
Dołączył(a): 07 maja 2017, 10:06

Re: Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Nieprzeczytany postprzez aim » 21 sie 2017, 21:06

Bardzo wzruszajaca historia. Mi tez od jakiegos czasu marzy sie przeprowadzka do innego kraju. W sumie najbardziej odpowiadalaby mi Norwegia. Mam na miejscu kilku znajomych, udalo im sie znalezc naprawde dobre zarobkowo prace i nie maja zamiaru wracac. Ja niestety jestem w troche innej sytuacji, mam w Polsce swoje wlasne mieszkanie w blokach wiec to troche bardziej skomplikowana sprawa. Wlasnie orientujecie sie jak wyglada aktualnie rynek przeprowadzek miedzynarodowych? Zastanawiam sie do kogo zglosic sie z potencjalna przeprowadzka. Z przejrzanych ofert dobrze wypada Fortis https://www.fortis-przeprowadzki.pl/prz ... ia-polska/ Orientujecie sie moze cos wiecej na temat poziomu ich uslug? Wczesniej nie korzystalam z tego typu rozwiazan dlatego pytam :)
aim
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Magda
Wiek: 35
Lokalizacja: Szczecin
Dołączył(a): 20 sie 2017, 18:36

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Linkdex i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post