Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 05 paź 2013, 18:52

Z BYCZYŃSKIEJ DOLINY Jagieła Bogusław
46-220 Byczyna, Miechowa 45
+48 502 42 48 01
I tu się mylisz Tomek , ten Pan wyżej ma hodowlę ON , ma do sprzedania długowłosą sukę po super rodzicach z międzynarodowymi nagrodami z wystaw za 1500 zł , i teraz czytaj , ma tez psa krótkowłosego z rodowodem 7-mio miesięczny z jednym znaczącym dla ceny felerem pies jest za wysoki i nie mieści się w normie jak na wystawę i ten kosztuje 600 zł , jak masz wiedzę i możesz gościa wyczuć co do prawdy to zadzwoń i popytaj o różne rzeczy.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 05 paź 2013, 19:06

Przez telefon to można pizzę zamówić. Konieczna wizyta w hodowli. Widzę, że jest zarejestrowana w ZKwP.

Powód promocyjnej ceny wydaje się być jednak podejrzany. Rozumiem wnętrostwo, czy tyłozgryz ale to że nie mieści się wzrostowo we wzorcu? Jakie to ma znaczenie dla nabywcy, zdecydowana większość przecież psów nie wystawia, co drugi pies z rodowodem jest większy niż wzorzec zakłada. Ba, jest moda na duże psy. Bez zrobienia kompletu badań nie wziąłbym tego szczenięcia, ale koszt tych badań czyni grę nie wartą świeczki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 05 paź 2013, 19:42

Artur_r napisał(a):
beatrx napisał(a):tylko, ze Ty nie chcesz rodowodowego psa, stąd wysyłanie Cię do schronisk czy fundacji.

Gdzie napisałem że nie chce rodowodowego ? I napisałem posta na początku z myślą że jak już jesteście fanami owczarków to gdzieś tam, czy tam u pana Zenka czy Władka oszczeniła się suka i ma do sprzedania czy oddania pieski, 1500 czy 2500 to mnie nie stać

Gdyby u pana Zenka czy Władka oszczeniła się suka i szczeniaki byłyby do oddania za darmo to OK.Ale gdyby były na sprzedaż to nie polecamy,bo jest to po prostu nieuczciwe wobec Ciebie czy innych kupujących.
Po drugie chcesz owczarka niemieckiego-a słowa pana Zenka czy Władka,że ten owczarek jest ojcem szczeniąt to zwykłe zapewnienie,które nie ma potwierdzenia.
Suka może urodzić miot po kilku ojcach.I szczeniak,który w wieku 8 tygodni wygląda jak owczarek wcale nie musi w wieku dorosłym wyglądać jak owczarek.
Byłbyś na pewno zawiedziony gdybyś zapłacił kilkaset złotych za takiego psa.
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Wiek: 37
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 14
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 05 paź 2013, 20:01

Artur_r napisał(a):
beatrx napisał(a):tylko, ze Ty nie chcesz rodowodowego psa, stąd wysyłanie Cię do schronisk czy fundacji.

Gdzie napisałem że nie chce rodowodowego ? I napisałem posta na początku z myślą że jak już jesteście fanami owczarków to gdzieś tam, czy tam u pana Zenka czy Władka oszczeniła się suka i ma do sprzedania czy oddania pieski, 1500 czy 2500 to mnie nie stać a do Providenta nie mam zamiaru dzwonić po pożyczkę na psa ..

pan Zenek czy Władek nie ma rodowodowych psów. rzucając cenę 500zł za szczeniaka z pewnością nie masz na myśli rodowodowego psa, a jeśli Cię nie stać na droższego możesz wziąć psa ze schroniska czy fundacji. takie zwierzątko jest za darmo, tylko jak widać masz ewidentne kompleksy na punkcie pieniędzy i koniecznie musisz psa KUPIĆ.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 30
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 20 paź 2013, 08:26

http://tablica.pl/oferta/oddam-za-koszt ... 2c933b30f9 Jest do kupienia za 500 zł , ale jak już się tego forum naczytałem , to za 500 zł to musi być chora wenerycznie i mieć raka piersi , nerek i wątroby suka , i najlepsze co by mi zostało to kundla ze schroniska zabrać bez względu czy ma wszy i raka szyjki macicy.

-- 20 paź 2013, o 09:38 --

Jutro jadę po tego psa mam ugadane przed chwilą że za 300 odda , i mam wywalone na to że napiszecie że pies chory nieudolny czy jakiś inny bełkot , wole dac te 300 za takiego niż 100 za kundla ze schroniska .
Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 20 paź 2013, 08:49

Artur_r napisał(a):
Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?

Tak się składa, że wiele osób na tym forum ma "kundle ze schroniska" I chyba nikt tu nie uważa, że są one gorsze od tych "kupionych za grubą kasę"
Nyks
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria
Wiek: 23
Lokalizacja: Warszawa/Nowa Wieś
Dołączył(a): 03 mar 2013, 16:06

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 20 paź 2013, 09:49

"zapomniana umiejętność czytania ze zrozumieniem". no ciekawe, czemu hodowla pozbywa się 3 letniej suki.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 30
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 paź 2013, 10:01

Skoro jest ci obojętne nasze zdanie, to po co nas o tym fakcie informujesz? Lubisz być w centrum zainteresowania? Masz za dużo czasu czy po prostu lubisz się z nami droczyć? :nea:

Często te "kundle ze schroniska" są ładniejsze od tych za 500 czy 300zł a przecież chyba tylko na tym ci zależy. Zresztą skoro masz takie nastawienie to za pewnik biorę, że twoja obecna i dwa poprzednie psy też były "tylko" kundelkami - tym samym nie rozumiem, dlaczego z taką pogardą wypowiadasz się o bezpańskich psach. One nie są w niczym gorsze i tak jak wszystkie inne zasługują na dom i dobre traktowanie.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 paź 2013, 11:01

Artur_r napisał(a):http://tablica.pl/oferta/oddam-za-koszty-utrzymania-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-z-rodowodem-ID3LutR.html#2c933b30f9 Jest do kupienia za 500 zł , ale jak już się tego forum naczytałem , to za 500 zł to musi być chora wenerycznie i mieć raka piersi , nerek i wątroby suka , i najlepsze co by mi zostało to kundla ze schroniska zabrać bez względu czy ma wszy i raka szyjki macicy.

-- 20 paź 2013, o 09:38 --

Jutro jadę po tego psa mam ugadane przed chwilą że za 300 odda , i mam wywalone na to że napiszecie że pies chory nieudolny czy jakiś inny bełkot , wole dac te 300 za takiego niż 100 za kundla ze schroniska .
Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?

Cóż, odniosłam wrażenie, że teraz liczy się dla Ciebie ten rodowód, i fakt, że będziesz mieć rasowego psa. A kundlami ze schronu gardzisz. Co jest bardzo przykre, bo w końcu zalogowałeś się na forum MIŁOŚNIKÓW OWCZARKÓW NIEMIECKICH, gdzie każdy pies jest równo traktowany. To, ze kochamy ONy nie znaczy, że nie szanujemy psiaków w typie rasy.

My kupujemy psy z rodowodem, bo oczekujemy po tym psie określonego charakteru i wyglądu. Niektórzy mają plany hodowlane czy szkoleniowe, albo świadomie chce szczeniaka, który będzie dobrze odchowany itp. Jeśli na tym komuś nie zależy to polecamy psa z schroniska.

Ja mam psa przygarniętego, kupionego w peudohodowli i z hodowli. Wszystkie są równo traktowane.. no dobra, największe przywileje ma Ciap-kundelek bo śpi w łóżku, a Owczary w swoich kojcach :lool:


to w czym dla Ciebie jest lepszy ten psiak z ogłoszenia, od schroniskowego, 3 letniego, wyglądający jak Owczarek?
Ja obecnie nie wzięłabym 3 letniego psiaka i w tym dla mnie jest problem. A skoro u Ciebie wiek nie gra roli to po prostu nie rozumiem :-(
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 30
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 20 paź 2013, 12:05

Ludzie kupują psy za grubą kasę, bo mają co do nich konkretne plany szkoleniowe. I kupują szczeniaka by go od początku kształtować.
A Ty jesteś zwykłym snobem, który gardzi "kundlami", a chce psa prawie za darmo, ale z papierami żeby się pokazać.
Życzymy powodzenia - ja i mój kundel z lasu. :on:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 42
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post