Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 paź 2013, 10:08

Nie dostał bana, jego konto zostało usunięte. Galerii naszych zwierzaków już nie poogląda ale przeglądać pozostałe działy może jako gość. Kto wie, może lektura naszego beznadziejnego forum pomoże mu w przyszłości rozwiązać jakiś problem z psiurkiem. ;)Mimo wszystko dobrze mu życzę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 21 paź 2013, 11:19

Artur_r napisał(a):wole dac te 300 za takiego niż 100 za kundla ze schroniska .
Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?


Najpierw kupiłam Amona. Za naprawdę niemałe pieniądze :ooops:. BEZ PAPIERÓW. Teraz mam sześcioletniego rencistę (z ciężką dysplazją, SIBO i paroma innymi drobniejszymi dolegliwościami), który wygląda jak piękny DON. Mnóstwo pieniędzy poszło już na leczenie go. A na lekach będzie do końca swojego życia. Oby jak najdłuższego,
Mam też dziewięcioletnią Luśkę ze schroniska. Kundla z dziada pradziada. Nie przypomina wyglądem żadnej rasy. Zdrowa jak koń.
Mam też użytkową roczną sukę, z rodowodem, snobistycznym :roftl:. Tym bardziej snobistycznym, że po czeskich użytkach. To mnie nobilituje. :roftl:
Zapłaciłam za nią ... niewiele więcej niż za Amona. Mam fantastyczną, co najważniejsze zdrową i pełną energii psinę.
Kolejny pies, jeżeli się pojawi, będzie albo ze schroniska, albo rodowodowy.
Nigdy więcej nie wspomogę żadnej fabryki "Amonów".
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 47
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez MaZzI13 » 21 paź 2013, 13:32

Moje zdanie jest takie nie ważne czy pies ma papier czy nie czy kosztował 100 zł , 2000 zł czy był za symboliczną złotówe. Ważne jest to żeby go dobrze wychować, kochać i dbać a on odda nam wszystko co może ;-)
Mój owczarek niemiecki Bella
MaZzI13
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bella
Imię: Damian
Wiek: 27
Lokalizacja: Sierpc
Dołączył(a): 19 mar 2013, 12:42

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 21 paź 2013, 14:01

Dlatego kocham, dbam i leczę całą trójkę, niezależnie od sumy wyjściowej, wydanej na każdego z psów. :roftl:
Natomiast pałam chroniczną awersją do ludzi "produkujących" takie kaleki, jak mój Gamoń. Jedynym, czym ci ludzie się kierują jest pieniądz, chęć zysku. Całą resztę, z jakością życia tych psów na czele, mają w głębokim poważaniu. :mur:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 47
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post