Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 28 wrz 2013, 04:19

Witam , nie znalazłem działu o temacie sprzedaży bądź oddania psa. A więc napisze tutaj . Wy tutaj widzę żyjecie w środowisku posiadaczy owczarków niemieckich i stąd ten post bo kogo innego pytać jak nie fachowców. Mieszkam w Kluczborku koło Opola i chętnie przyjmę bądź kupię szczeniaka DON-a , w jakiejś rozsądnej cenie jak dla mnie to max 500 zł .Wiem że pojedziecie po mnie tekstami że za te pieniądze to kundla mogę kupić , ale kto pyta nie błądzi. Kontakt możliwy również tel 664 497 328.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę , kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 wrz 2013, 05:27

Cześć :)

Przejrzyj dział "psy w potrzebie", a najlepiej to przęjrzec/objechać/obdzwonic kilka najbliższych szchronisk i fundacji :)

Na pewno gdzieś czeka na swojego Przyjaciela kochajaca mordka.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę , kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 wrz 2013, 07:56

W tych pieniążkach nie kupisz psa z rodowodem, dołóż ze trzy stówki lub szukaj psa do adopcji. Zapoznaj się proszę z tym tematem: stop-pseudohodowcom-rasowy-rodowodowy-t273.html i tym działem: szukamy-nowego-domu-f27.html
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 29 wrz 2013, 04:48

Mam do sprzedania suczkę owczarka niemieckiego długowłosego. Ma ona 20 miesięcy, urodzona 18.12.2011 r. aktualna książeczka zdrowia, zaszczepiona, odrobaczona. Owczarek pochodzi z hodowli prywatnej, posiada rodowód. Suka jest łagodna o mocnym charakterze, czujna, czarna podpalana. jest ona w stałym kontakcie z człowiekiem.

Ogłoszenie z Allegro cena 300 zł , szkoda tylko że jest to aż w Starachowicach :/ nr ogłoszenia (3551414658) , zobaczcie i proszę o odp. jak to widzicie , podobno cena taka jest ze względu na wyjazd właścicieli psa za granicę.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 wrz 2013, 06:17

Z całym szacunkiem ale coś mi tu "śmierdzi" ominięciem ustawy która zabrania rozmnażania psów "w typie rasy"... Prywatna hodowla?

Ja też miałam "prywatną hodowlę" zbrojników niebieskich :)Hodowla nazywała się jeden dzień tak, drugi tak. I nie jestem w stanie zagwarantować że matka i ojciec moich zbrojników nie byli spokrewnieni. Niby byli z dwóch różnych zoologów, kupieni w różnym czasie, ale nic więcej prócz "takiego rodowodu" nie jestem w stanie powiedzieć...
Podobnie może być z psami, które wstąpiły do jakiś pojawiających się na szybko zrzeszeń osób, które dalej chciałby sprzedawać swoje psy w typie rasy.
Te psy mają "rodowód" np. tylko na jedno pokolenie. :mur:
Czyli nie znasz czy babcia nie była siostrą z dziadkiem, albo ojciec to syn babci.

Uważałabym na tego typu ogłoszenia... głównie ze względu na możliwość zwiększonej możliwości natrafienia na psa mocno chorego.
Raczej kukaj tam, gdzie psy są oddawane ABSOLUTNIE ZA DARMO.

Czy tę stronę z psiakami obejrzałeś? Możesz tam wyszukać psa "dla siebie" wg płci czy wieku :)

http://owczarki.eu/do_adopcji

Bardzo proszę - psy młode i szczeniaki :)
http://owczarki.eu/do_adopcji/polska/psiaki/szczeniaki
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 29 wrz 2013, 06:34

Dzwoniłem do tego faceta i zapewniał że pies jest zdrowy w 100% , a cena taka bo we wtorek jedzie do niemiec na stałe i albo sprzeda albo da ojcu a ten nie jest zbytnio zadowolony z tego , szkoda że to tak daleko bo z samej ciekawości bym sobie go zobaczył.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 wrz 2013, 06:42

STARA ŚPIEWKA.
Bo wyjeżdżają, bo taka okazja, jaki to ten pies nie jest za wspaniałym zwierzęciem.
A później nie odbieranie telefonów i "odpier... się człowieku" oddzwonię jutro pojutrze, i nigdy nie oddzwania.

Zapytaj, czy mógłbyś odebrać psa za tydzień we wtorek. :D

Ciekawe co odpowie - na pewno się zgodzi i coś wymyśli jego fantazja ;-). "A bo zona zostanie, a to syn, a to ja pewnie jeszcze będę" :D
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 29 wrz 2013, 06:48

Zapytam Cię inaczej , gdybyś to Ty musiała czy chciała wyjechać a zabranie ze sobą psa jest nie możliwe to trzy dni przed wyjazdem czekałabyś na kupca który da 1500 zł , czy oddałabyś za symboliczną złotówkę aby tylko pokryć koszty szczepień itd. ? Nie zawsze polaka trzeba traktować jak złodzieja czy oszusta.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 wrz 2013, 06:52

Gdybym chciała wyjechać:

zabrałabym go ze sobą ZA WSZELKĄ CENĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybacz, ale jest to forum MIŁOŚNIKÓW OWCZARKA NIEMIECKIEGO, a nie miłośników pluszowych zabawek. Nie kieruję tego do Ciebie, tylko do takich osób, co kupują zwierzęta, a później się ich POZBYWAJĄ NA ALLEGRO?! Gdybym ja "musiała" oddać tfu tfu tfu mojego psa, pierwsze co bym zrobiła w sytuacji jeśli np. ni emogłabym liczyć na rodzinę, to telefon do Hodowczyni czy by np. mi go nie przetrzymała w hoteliku? Tfu tfu tfu - nigdy, przenigdy!!! :-)


Nie zapala Ci się czerwona lampka? Pies na posesji... myślisz, że sprzedaje tak duży zagospodarowany dom? :roftl::roftl::roftl:
To jest po prostu STARA ŚPIEWKA na wyjazd, a ludzie się na to łapią.

P.S. - będę polaka sprawdzać i traktować już potencjalnie za złodzieja i oszusta jeśli zapali mi się CHOĆ JEDNA CZERWONA LAMPKA.
Wiesz dlaczego?


Gdyż padłam ofiarą takich oszustów. Jedna czerwona lampka = podejrzliwość. A przed oszustwem i tak byłam osobą podejrzliwą, lecz dobrze nas sobie owinęli wokół palca - tym razem zamiast mnie, mój pies wyczuł że coś jest nie tak, a my nie wiedzieliśmy co :(.
KROPKA.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 29 wrz 2013, 07:00

Nie potrzebnie napisałem tego posta o chęci kupienia czy otrzymania psa , już na samym początku miałem wątpliwości czy aby sobie nie pomyślą że jestem jakimś oszustem i chce tanio kupić a potem na allegro sprzedać drożej.Czuję się teraz serio jak żebrak i chciałbym aby mój post został usunięty.
Artur_r
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post