Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Przyrost owczarka niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez daffi1987 » 13 gru 2011, o 00:36

Chciałem spytać mądrzejszych kolegów czy to prawda, że owczarek rośnie do 12-stego miesiąca życia a potem zaczyna nabierać masy i rozwijać się czaszka? pytam ze względu na moją suczkę, która aktualnie ma już osiem miesięcy nie jest niska tylko kiedy staniemy koło dorosłych już owczarków widać dużą różnicę w rozmiarze głowy i kufy (sznupy) główka Luny jest piękna lecz mała. Więc oczekuje na odpowiedź czy czaszka będzie się jeszcze rozwijać czy też nie ?
daffi1987
Losowy avatar

Re: przyrost owczarka niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 13 gru 2011, o 00:41

Bedzie jeszcze sie rozrastac, cialo nabierze troche 'masywnosci'. Ale suczka bedzie dalej suczka, wiec zostanie drobniejsza od swoich kolegow ;)
nebrot
Losowy avatar

Re: przyrost owczarka niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez daffi1987 » 13 gru 2011, o 00:51

tak rozumiem to, że nabierze masy i będzie się wydawała większa niż jest teraz, chodzi mi o rozrost głowy i rozrost kufy czy to się jeszcze będzie rozrastać czy już nie ?
daffi1987
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje