Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez ulvhedinn » 22 lut 2016, 00:26

Ja do ciasteczek dodaję różnych ziół, w sezonie świeżych - np pokrzywy. Moje futra bardzo lubią tez np tymianek, byle nie za dużo i sporo innych. Raz dodałysmy aromatyzowanej oliwy zamiast zwykłej (rozmaryn) i była dzika radość.

Czasem produkuję też ciasteczka serowe, a jeśłi do tej samej masy doda się troszkę soli i przypraw, to mamy genialną ludzką zakąskę pod piwo :lool:Mozna zrobić obie wersje jednocześnie. I nie śmierdzą jak wątróbkowe.

Ale to przysmaczki "szkoleniowe"- do mamlania, to jednak fuferka (wszystkie, niezaleznie od wielkości) preferują jak największe gnaty wołowe. Czasem wygląda to jakby cziły zeżarły dinozaura :lool:
ulvhedinn
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Magda
Wiek: 37
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 16
Dołączył(a): 27 lip 2014, 18:07

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Sam-Abb » 22 lut 2016, 08:28

U nas niestety wszelakie ciastka (nawet domowe :-() są beee, bee i koniec. :negatyw:Ale suszone mięsko czy podroby :yahoo:- lepiej chować palce do odgryzie ze szczęścia :-((. Ostatnio dostałam od znajomych kacze łapy, dokupiłam łapki kurze i gnaty wołowe i poszło do wędzenia w domowej wędzarni. :lool:Mało brakowało a byłabym bez palca :głupol::mur:- rzuciła się na łapkę z 3 metrową śliną ciągnącą się za nią a schrupała w sekundę i patrzyła by dać jej wszystko. :roftl:
Obrazek
Obrazek
Sam-Abb
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Samantha
Imię: Ewelyna
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1
Dołączył(a): 19 paź 2015, 09:34

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 22 lut 2016, 09:48

Spróbuję w wolnej chwili zrobić to coś wątróbkowe a póki co przy kolejnym zamówieniu karmy wezmę na spróbowanie paluszki, takie http://zoozone.pl/pk417-alpha-spirit-1.html jest dosyć duży wybór smaków a opcja przydatności tylko przez 30 dni po otwarciu daje szansę, że produkt jest świeżo robiony, więc pewnie odpowiednio zachęcająco pachnący.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 24 lut 2016, 19:21

Ksena napisał(a):Spróbuję w wolnej chwili zrobić to coś wątróbkowe a póki co przy kolejnym zamówieniu karmy wezmę na spróbowanie paluszki, takie http://zoozone.pl/pk417-alpha-spirit-1.html jest dosyć duży wybór smaków a opcja przydatności tylko przez 30 dni po otwarciu daje szansę, że produkt jest świeżo robiony, więc pewnie odpowiednio zachęcająco pachnący.

U nas jest totalny szał na ich punkcie :)
Tylko cena jest wysoka za małe paczuszki :(
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 24 lut 2016, 19:25

O! Mam nadzieję, że i u nas będą obiektem bezgranicznego chciejstwa. Mają być pomocne tylko przy szkoleniu, nie na co dzień, wiec chyba nie zbankrutuję...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 24 lut 2016, 20:20

Ksena napisał(a):O! Mam nadzieję, że i u nas będą obiektem bezgranicznego chciejstwa. Mają być pomocne tylko przy szkoleniu, nie na co dzień, wiec chyba nie zbankrutuję...

my się ratujemy wilgotną karmą tej samej firmy. Skład bardzo podobny, małe kawałeczki, a pudełko 210 gram wychodzi korzystniej ;)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 26 lut 2016, 20:32

Okazało się, że przysmaczki alfy są w naszym sklepiku. Drożej, ale możemy wypróbować. Wzięłam z rybą takie pudełeczko z pociętymi kawałeczkami. Do tego jeszcze takie http://www.planetpet.pl/produkt/98/plas ... rczak.html . Są mięciutkie i spokojnie można podzielić na mniejsze, nooo ale też cena z kosmosu. Trudno. Raz nie zawsze.

Za tymi drugimi Hera niemal na dwóch łapach za mną szła.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez luiza » 01 cze 2016, 11:27

Ja zazwyczaj czyham na promocję na http://www.weterynek.pl/ Są tam produkty, które uwielbia mój psiak :)Zdrowe i odżywcze... staram się dawać mu jak najwięcej witamin zawartych w pożywieniu. Karmy są przygotowywane z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości ;)Tak mi się przynajmniej wydaje, bo zwierzak ma fajną sierść i jest pełen energii.
luiza
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Luiza
Wiek: 26
Lokalizacja: Lublin
Dołączył(a): 01 gru 2015, 15:41

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez kalarepa150 » 07 lip 2016, 08:13

kupowaliście te dropsy może z firmy HIlTOn do psa ? Smakuje jak czekolada dla ludzi, tylko wydaje się być bardziej tłusta :PSą w trzech smakach, czekoladowy śmietankowy i jogurtowy
PomocDlaCery
kalarepa150
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: tico
Imię: krystyna
Wiek: 26
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 06 lip 2016, 19:29

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post