Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 12 cze 2013, 21:19

http://silesiapets.eu/
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 57
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 cze 2013, 21:04

Ja ostatnio tanie przysmaczki wynalazłam ;-). Tak zwane "bigosowe" za kilka złotych, czyli ścinki [początki, końcówki, niesymetryczne rzeczy] z szynek itd itp, żadne ściemy, tylko fajne rzeczy :-). Jutro sobota, więc zapoluję znowu, a Nazgul dostanie oczy jak 5zł na ten woreczek "pyszności" :-). Temu to dobrze, on ma dogodzone lepiej jak ja :P.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 14 cze 2013, 23:47

Oooo, skąd ja znam "bigosowe" przysmaki. U nas robią wielką karierę. Panie ze sklepu zawsze dają mi wieelkie siaty tego i potem nie mam co z tym zrobić, ale od 6mc to jedyne smaczki, jakich używam. Niektóre są bardzo łądne, bo to z prywatnej wędzarni i np. zostanie im wielka kość w szynce, której nie mogą skroić. Może nie jest to najzdrowsze, ale na pewno lepsze od niektórych kupnych, a przecież dużo tego nie je ;p
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 18 cze 2013, 19:38

Pierwszy raz kupiłam u tego allegrowicza żwacze http://allegro.pl/zwacze-wolowe-1kg-nat ... source=mlt
Rewelacja, polecam :ok:
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 19 cze 2013, 08:42

A my w nagrodę gotowane serduszka kurczakowe. Nie za często,ot tak raz na jakiś czas. Motywacja musi być :)Podczas ćwiczeń ślinotok murowany ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez konrad90 » 05 sie 2013, 20:30

mój Fazi też uwielbia takie ścinki :)A oprócz tego jego największym przysmakiem jest gotowany czosnek z rosołu :D
konrad90
Losowy avatar

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 05 sie 2013, 23:01

Lukas nie jest wybredny. Jako, że w mojej wegetariańskiej lodówce często brakuje mięsnych przysmaków, w razie braku chęci pójścia do sklepu jako smakołyki wykorzystuję podgotowanego buraka lub ziemniaka pokrojonego w kostkę. Działa znakomicie.
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Wiek: 26
Lokalizacja: Rębiszów
Pochwały: 4
Dołączył(a): 09 kwi 2013, 16:11

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Sam-Abb » 12 lis 2015, 08:40

Jakie polecacie ciacha dla psa "Barfowego"? Nie chodzi mi tu o kości do obgryzania, łapki z kurczaka etc. - a o jakieś chrupiące, pieczone, w miarę duże.
Obrazek
Obrazek
Sam-Abb
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Samantha
Imię: Ewelyna
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1
Dołączył(a): 19 paź 2015, 09:34

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 12 lis 2015, 09:52

Ciastka wątróbkowe, jest w sieci przepis na to. Rewelacyjne są wędzone szprotki - ale zapach długo zostaje na rękach. Najwygodniejsze - pokrojone serca indycze. Uwaga - lepiej, aby przysmaki spacerowe nie wymagały chrupania, z chrupiących smakoli czasem wypadają okruszki - pies zaucza się zjadania z ziemi. W Krakowie niedawno były ostrzeżenia o rozsypywanych kawałkach kiełbasy nafaszerowanych gwoździami. Pierwsze, czego uczyłam Raszkę, a przed nią Kolibra i Luśke, to ignorowanie wszelkich jadalnych resztek wyrzucanych na trawniki.

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Przysmaki dla psa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 lis 2015, 11:43

Z rzeczy, które się nie kruszą,ale brudzą ;)to: mięso pokrojone w kostkę, serducha drobiowe, żołądki- to surowizna, podgotowane,to co, wymienione wcześniej,a także, zależnie od upodobań psa: jabłuszko, ser żółty, sparzona ryba bez ości.
Kolega jakiś czas temu poczęstował nasze psy pieczonym musem wątróbkowym, przysmak dość miękki,ale tak pachniał,że psy dostały szału.
Z tego,co pamiętam,to była to zmiksowana wątróbka drobiowa, wymieszana z ubitymi na parze na pianę jajami i odrobiną otrąb,a potem upieczona i pokrojona w kosteczkę.
Wąchałam, pachniało, jak najlepszy pasztet :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post