Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Przywitanie

Nieprzeczytany postprzez Lycan » 15 wrz 2012, o 20:09

Witam wszystkich serdecznie !

Po długim przeglądaniu wielu stron o owczarkach niemieckich i tego forum postanowiłem się w końcu zalogować :)

Z góry chciałbym wszystkim pogratulować przepięknych psów jakie posiadacie :)

Jeśli o mnie chodzi, to zarejestrowałem się z miłości do tej rasy i wspomnień jaką z nią wiążę.

Kiedyś posiadałem psa tej rasy, który był moim przyjacielem od mojego 6 roku życia aż do ... przedednia 19 urodzin, co było dla mnie dużym przeżyciem ...

Choć bardzo bym chciał jeszce mieć takiego psiaka, to jednak nie chcę go katować brakiem warunków póki co (mieszkanie w bloku) i poczekam aż będę w stanie zapewnić mu ogród w którym będzie mógł sobie hasać :)

Na razie tyle ode mnie i jeszcze raz witam wszystkich ;)
Lycan
Losowy avatar

Re: Przywitanie

Nieprzeczytany postprzez Ryuusaku » 15 wrz 2012, o 20:26

Witam cię na forum :)

I tak od razu dodam od siebie że mieszkanie w bloku nie niszczy możliwości posiadania większego psa. Jeśli masz chęć zajrzyj do mnie do tematu w tym dziale, zobacz jak ja to rozwiązałem ;) Może to będzie jakiś pomysł dla ciebie, no chyba że naprawdę masz złe warunki :)

Pozdro jeszcze raz
Ryuusaku
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Lycan » 15 wrz 2012, o 20:39

Dziękuję za przywitanie ;)

Na pewno zajrzę i się zapoznam ;)

Warunków nie mam złych, ale staram się być też odpowiedzialnym człowiekiem. Chociaż w miarę ;p

Ja bardzo lubię chodzić na spacery z psem - nieraz na 2-3 godziny jeśli mam wolne i wiem, że można trzymać dużego psa w bloku jeśli zapewni mu się dostateczną ilość ruchu i aktywności fizycznej. Problemem jest jednak to, że nie mam takiej możliwości i nie chcę zwierzaka męczyć :)

Wiem, że taki pies jak owczarek niemiecki potrzebuje go sporo, a raz dziennie taki spacer to wg mnie za mało dla niego jeśli cały dzień miałby się 'kisić' w bloku i być wyprowadzony na kilka minut. Niestety nie mam chwilowo możliwości na więcej, dlatego nie chcę zwierzęcia męczyć :)

Przyjdzie czas i będą warunki, to sobie sprawię dwa owczarki niemieckie jak zawsze marzyłem :)
Lycan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 16 wrz 2012, o 10:16

Witaj na forum :-) Miło Cię poznać. Życzę Ci żeby szybko spełniły się Twoje plany o zamieszkaniu w domu z ogrodem i posiadanie Owczarka stało się nieodległą przyszłością. ;-)
Pozdrawiam
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Lycan » 16 wrz 2012, o 16:17

Ja również mam taką nadzieję ;)

Dziękuję za miłe słowa ;)
Lycan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 29 wrz 2012, o 17:18

Witamy kolegę z Wrocławia :) My też mieszkamy w bloku, ale fakt faktem, mogę Wirusowi dużo czasu poświęcić i zrekompensować tym samym mieszkanie w bloku, w przeciwnym wypadku tez nie zdecydowałabym się na piesa. Zatem świetnie Cię rozumiem. A o domu z ogrodem też marzę ;)
Wilania
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje