Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Psie skarpetki

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 27 lis 2018, o 10:13

Rzadko udzielam się w Offtopach, ale szukając prezentów na święta trafiłam na takie skarpetki https://nanushki.com/happy-friends-sock ... -bone.html, może to nie rodowity owczarek :D Ale zawsze coś dla psiarzy, zamawiam obecnie 3pary dla mnie i dwóch znajoymych, którzy sa tak samo jak ja zakochani w czworonogach :D

Obrazek

Tak wyglądają w przybliżeniu. Szukałam jakichś fot klientów, ale na razie nie widziałam. Jak dojdą do mnie w tym tygodniu (mam nadziehe) to dam znac co do jakości :D
Dorobek
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bolo
Imię: Olka

Re: Psie skarpetki

Nieprzeczytany postprzez Tymonek » 2 sty 2019, o 13:01

Ale słodkie, szkoda że wcześniej nie trafiłem na ten post bo kupiłbym takie żonie.
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla dziecka? Sprawdź sklep dziecięcy Alakoala.
AlaKoala.pl
Tymonek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Tymon

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje