Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Psie szczęście

Nieprzeczytany postprzez magda » 7 gru 2013, o 12:17

Witajcie :welcome: urodziłam się 10 stycznia 2010r, zatem niedługo będę miała urodziny :)
Nazywam się Ajra :lool: Jako szczeniak trochę rozrabiałam,no ale jaki maluch tego nie robi? Chodzę bardzo często na spacery do lasu :on:
Mam wspaniałą rodzinę i psich przyjaciół, teraz nastały chłody więc śpie w domu, bo tak to mi za gorąco i wole spać na dworze :yahoo:
Ale i tak bardzo lubię zime,a zwłaszcza śnieg, mam go dopiero dwa dni i nacieszyć się nie mogę, pańcia na pewno doda fotorelacje z moich zmagań śnieżnych ;-) Jestem też bardzo miła, po czasie, na obcych głośno szczekam i nie wpuszczam na mój teren,ale po chwili, popatrzeniu,rozmyśleniu,obwąchaniu każdy może mnie wymiziać, a jak chce opuścić podwórko no to pańcia musi przytrzymać,bo mogłabym dziabnąć :-P Ale co tam i tak jestem wspaniały pies, mam nadzieję że też tak sądzicie? ;-)
A oto moje zdjątka, miłego oglądania

PS biorę udział w konkursie o nową smycz,obrożę itp kto mnie wspiera i zechce mi pomóc, proszę o lajki w tym linku, z góry dziękuję :ok:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
magda
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda

Re: Psie szczęście

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 gru 2013, o 13:21

Witajcie:)
Ależ śliczna psinka :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Re: Psie szczęście

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 22 gru 2013, o 15:18

Piękna :-) Pozdrawiamy!
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje