Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Psie szkoły Warszawa, BARDZO PILNE !!

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 19 maja 2013, o 10:35

Ostatnio edytowano 19 maja 2013, o 19:13 przez Aniutekbonita, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Polo
Imię: Ania

Re: Psie szkoły Warszawa, co możecie polecić ?

Nieprzeczytany postprzez dariex » 19 maja 2013, o 13:17

Przede wszystkim patrz na to,czy szkoleniowcy w danym ośrodku sami wyszkolili własne psy i jaki te psy prezentują poziom - w jakich zawodach brali udział trenerzy i jakie osiągneli wyniki.
Napisanie,ze jest się psim behawiorystą i instruktorem szkolenia psów,to dziś chyba zbyt mało,bo niestety w większości przypadków "tytuły" te można zdobyć na weekendowym szkoleniu trenerskim,co jest dość zabawne ;)

Przeglądając podane przez Ciebie strony zdecydowanie dogline,którą to szkolę sama Ci wskazywałam.Co do szkoły DogUp to niestety ale źle kojarzę,ponieważ M,Dobrzańska i P.Krajewski,którzy prowadzą tę szkołę,byli pokazani na słynnym już filmiku ze schroniska na Paluchu,gdzie to "tresowano" schroniskowe pieski próbując im prawie urwać głowę..
http://www.dogomania.pl/forum/threads/2 ... hu!-pilne!!
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 maja 2013, o 15:54

Ulalalalalala...
Daria wiesz co, tak jak ja lubię "bronić", tak w przypadku M. i P. nie mam nic na ich obronę... Bo nie dość że z tego co zaczytałam w necie, na długo długo przed "tym filmikiem" zostali usunięci z bodajże stażu instruktorskiego z pewnej psiej szkoły, tak rzeczy które widziałam na "tym" filmiku są NIE DO POMYŚLENIA jeśli chodzi pracę z psami przez.... szkoleniowca. Mój pies nie należy do miękkich, jemu jeden porządny "chlast" kolcami starczy od Szkoleniowca żeby mu się podporządkował... a Pani Maja ;-) nie dała rady sobie z psem który szukał ucieczki i wywieszał białą flagę... :( Ten "wyczyn" - czyli nieprawidłowe odczytanie psich sygnałów, oraz nie panowanie nad sobą psychicznie, długo będzie się za nimi ciągnął. Każdy ma prawo popełniać błędy, kto ich nie popełniał, ja również, ale ja nie jestem z nich rozliczana jako "szkoleniowiec"... dla mnie coś takiego jest niedopuszczalne absolutnie... za siebie ręczę że nie puszczą mi nerwy w stosunku do mojego czy innego psa, ale jak jest z osobą która jest bohaterką tamtejszego filmiku??? Tego nikt nie wie!!! Także zdecydowanie RÓWNIEŻ NIE POLECAM dogup.pl.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 19 maja 2013, o 18:44

Ostatnio edytowano 19 maja 2013, o 18:53 przez Aniutekbonita, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 19 maja 2013, o 18:53

Nie wiem jak inni trenerzy z tej szkoły.Ja miałam przyjemność pracować z Magdą Łęczycką na seminarium.Polecam z całego serca.
Jest to szkoleniowiec ,który ma posiada wspaniałe osiągnięcia w psim sporcie. :ok:
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dariex » 19 maja 2013, o 20:21

Aniutekbonita napisał(a):Znalazłam jeszcze takie http://dogadajciesie.pl/ i to http://www.frida.waw.pl/index-2.html

Pierwszy link - trenerzy to glównie szkoleniowcy Alteri czyli po weekendowych kursach behawioru.
Drugi link - zero informacji nt kadry i jej doświadczenia,jedynie skan zaświadczenia o ukonczeniu kursu pt treser psów.

Chyba zaczne się zastanawiać nad tym,zeby zacząć prowadzić szkolenia dla psów,bo kwalifikacje zawodowe ( jesli liczymy ilosć odbytych seminariów i szkolen :lool: )mam wyższe zdaje sie.

:mur:
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Re: Psie szkoły Warszawa, BARDZO PILNE !!

Nieprzeczytany postprzez Aniutekbonita » 19 maja 2013, o 20:36

Czyli najlepszym rozwiązaniem jest Dog Line
Obrazek
Aniutekbonita
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 maja 2013, o 20:46

Niejakim wyznacznikiem czy Szkoleniowiec jest "dobry" jest pojawienie się na zajęciach psów z problemami, agresją, oraz takie, które już kogoś pogryzły... i widoczne efekty szkolenia. Nie sztuką jest chwalenie się jakież to wspaniałe ;) naturalne metody polegające na pozytywnym wzmocnieniu ktoś nabył... sztuką są czyny, np. ZRESOCJALIZOWANIE psa, tj. wskazanie właścicielowi jak ma z takim psem postępować. Ja mogę kogoś takiego polecić, ale z kuj-pom. ;-).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez dariex » 19 maja 2013, o 20:46

Wg mojego mniemania - najlepszym z podanych tu szkółek.
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 maja 2013, o 20:50

Ania - możesz śmiało zaufać doświadczeniu Darii :). Ja też bym poszła tam, gdzie Daria poleca, ogromne ma doświadczenie w pracy, no i te szkolenia u boku p. Zofii :ooops: ahhh.... :-). Kto jak kto, ale Daria wie co dobre. :)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje