Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Psie Zaduszki czyli cos dla naszych psow za TM

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 1 lis 2012, o 21:06

Mój :on: ...zła przeogromnie jestem na Ciebie ...

To wszystko przez Ciebie!!! Ty byłeś idealny!!! Zostawiłeś nas!!! Chciałam mieć Twoje "kopie" i co ... znowu od nowa, praca, praca, praca ... Zapomniałam jaki byłeś na początku - rozwydrzony psi bachor. A później ... każdy dzień ... każda minuta ... każda sekunda była wręcz idealna. To przez Ciebie nabrałam przekonania, że nie ma złych psów, że każdy może być taki jak TY. Zapomniałam o złych chwilach, o troskach. I jestem zła, bardzo zła, że Ciebie już nie ma, że czasu nie można zatrzymać, że nie można wrócić do tych chwil ...

Gdybyś był jakimś szurniętym nieobliczalnym psim psychopatą nikt by za Tobą nie tęsknił!!! Chciałabym o Tobie zapomnieć :-((
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Re: Psie Zaduszki czyli cos dla naszych psow za TM

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 19 kwi 2013, o 14:49

Wybaczcie nie moge tego czytac po prostu rycze
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje