Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Psy dawniej

Nieprzeczytany postprzez andykan » 31 sty 2015, o 16:43

Pani Zofio, świetny tekst i świetnie się czyta, jakby z innej bajki. Cenie Pani wypowiedzi bo nie ma w nich nadęcia i prawdy objawionej, jest za to dużo "życia". Powinna Pani napisać książkę taką na luzie, o ludziach i psach.
pozdrawiam
Andrzej
andykan
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 31 sty 2015, o 19:14

andykan napisał(a):Pani Zofio, świetny tekst i świetnie się czyta, jakby z innej bajki. Cenie Pani wypowiedzi bo nie ma w nich nadęcia i prawdy objawionej, jest za to dużo "życia". Powinna Pani napisać książkę taką na luzie, o ludziach i psach.
pozdrawiam
Andrzej

podpisuję się pod tym obiema rękami.

Pani Zofio, aż chce się czytać więcej o takim szkoleniu i takich sytuacji z życia. Teraz to mam wrażenie, ze popada się w skrajności, od metod tradycyjnych i kolczatki, nawet szczeniakom, po pozytywistów, gdzie jak pies niegrzeczny jest to w ramach kary nie dostanie smaczka.
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 31 sty 2015, o 19:23

A kto mi to wyda???
Mam pecha do wydawców. Ostatni poradnik, "'Zwykły niezwykły przyjaciel" nie doczekał się nawet informacji na wielu psich forach...

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 1 lut 2015, o 01:10

Założymy wydawnictwo OWCZARKOPEDIA i wydamy własnymi siłami :-) .
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez andykan » 1 lut 2015, o 14:31

Zofia napisał(a):A kto mi to wyda???
Mam pecha do wydawców. Ostatni poradnik, "'Zwykły niezwykły przyjaciel" nie doczekał się nawet informacji na wielu psich forach...

Zofia

Pani Zofio, a może e-book ? Reklama na forum, przez forumowiczów. "'Zwykły niezwykły przyjaciel" na początek ;) . Ja kupiłem w księgarni, ale wiadomym jest, że owczarkarze to zabiegani ludzie, nie mają czasu na czytanie papieru, podzzas treningu siedzą na ławce w parku wydając kolejne komendy swoim psom, z laptopami, smartfonami, tabletami czytając i zapisując postępy w treningu rozpisując trening na kolejny dzień. Taki e-book to idealne narzędzie szkoleniowe. Pies przyjmuje postawę- sprawdzam w smartfonie, jest oko. Stawiam plusik a pies dostaje smakołyka. :yahoo:
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 1 lut 2015, o 16:11

No, to jest świetny pomysł. Wydanie ebooka kosztuje ZERO złotych.
Ten pomysł już krąży po Krakowie i gdyby się Pani Zofia zdecydowała, to książka ukazałaby się za pstryknięciem palców.
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 2 lut 2015, o 07:13

Muszę napisac do wydawcy. Nie mam pojęcia, jak wtedy wygladają rozliczenia z autorem.
Egros chcial ode mnie zgody na e-book Psim zdaniem za darmo... Aż taka filantropka to ja nie jestem - gdyby sami za darmo udostępniali, to co innego. Jeśli taki pomysl krąży po Krakowie, to czemu nikt nie zwrócił się do mnie lub do wydawcy bezpośrednio?

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy

Nieprzeczytany postprzez andykan » 2 lut 2015, o 07:34

Nie wiem co ma pani w umowie z Wydawcą, warto spróbować. To forum może być niezłą platforma marketingową. Z kolei nie wiem jakie są założenie twórców tego forum.
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 2 lut 2015, o 10:42

Sądze, że nie jest celem tego forum prowadzenie działalności marketingowej - nie ma tu ogloszeń, są informacje. Muszę zorientować się jak dzialają księgarnie e-booków.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy

Nieprzeczytany postprzez andykan » 2 lut 2015, o 17:29

Zofia napisał(a):Sądze, że nie jest celem tego forum prowadzenie działalności marketingowej - nie ma tu ogloszeń, są informacje. Muszę zorientować się jak dzialają księgarnie e-booków.

Zofia

Nie wiem jak jest, wydaje się, że reklama na forum nie byłaby nadużyciem. To są moje luźne sugestie, do niczego nie namawiam. Zdarza mi sie płacić smsem czy przelewem 7 zł czy 5 zł czy xx zł za e-boka. Działa to na zasadzie jasno określonej itd. :on:
andykan
Początkujący owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje